Jaunumi 2016 /

JAUNUMS! Informatīvās pēcpusdienas – trešdien trijos

Atpakaļ

“Zaļā josta” piedāvā klientiem jaunu iespēju – apmeklēt tematiskās informatīvās pēcpusdienas, kuru ietvaros kopā ar “Zaļā josta” ekspertiem un nozares speciālistiem klātienē pārrunāt neskaidros jautājumus par izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu apsaimniekošanu. Šobrīd piedāvājam pieteikties informatīvajām pēcpusdienām maija mēnesī.

Norises laiki:

11.05.2016. plkst. 15.00 – Tirdzniecības uzņēmumu pārstāvjiem BRĪVU VIETU NAV!!!

18.05.2016. plkst. 15.00 – Ražošanas uzņēmumu pārstāvjiem VIETU SKAITS – 6

Informatīvo pēcpusdienu norise:

Informatīvo pēcpusdienu saturu veidojat Jūs paši! Dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi dokumentus, pavadzīmes, kā arī visus citus materiālus, kas darba procesā rada neskaidrības uzskaites nodrošināšanā. Tikšanās laikā sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem un pārrunāsim arī citus nozarē būtiskākos jautājumus, aktualitātes, biežāk konstatētās kļūdas un piedāvāsim labākos risinājumus to labošanai.

Norises vieta:

SIA „Zaļā josta” birojs, Rīgā, Mūkusalas ielā 41b.

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos informatīvajai pēcpusdienai, lūdzu, sūtiet savu pieteikumu uz e-pastu laima.kublina@zalajosta.lv, norādot Jūsu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu, kontakttālruni un izvēlēto informatīvās pēcpusdienas datumu. Ja Jums jau ir kādi konkrēti jautājumi, ko vēlaties pārrunāt, tad iesūtiet arī tos. Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas, sazināsimies ar Jums, lai pārrunātu dalību informatīvajā pēcpusdienā.

Vietu skaits ierobežots! Dalība tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās!

Papildu informācija:

Laima Kubliņa, 26710793, laima.kublina@zalajosta.lv