Jaunumi 2018 /

Konkursa ,,Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma!’’ apbalvošanas pasākumā pedagogiem pasniedz vides izglītības materiālus

Atpakaļ

2018. gada 5. janvārī norisinājās SIA ALAAS organizētā konkursa ,,Eglītes rotājumi no izlietota iepakojuma!” konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums. Konkursā piedalījās audzēkņi no 19 pirmsskolas izglītības iestādēm vai izglītības iestāžu pirmsskolas grupām. Kopā ar saviem skolotājiem un vecākiem, bērni izveidoja fantastiskus darbus, kas spēj priecēt cilvēkus un rotāt jebkuru eglīti.

Pasākuma sākumā tika demonstrētas „Zaļā josta” veidotās  izglītojošās animācijas filmas bērniem ,,Dāvana” un ,,Saruna”, kas bērniem kopā ar filmu galveno varoni ezīti Jostiņu ļauj apgūt izpratni par pareizu atkritumu šķirošanu.

Pasākumā konkursa dalībniekus sveica un rūpēties par vidi aicināja SIA ALAAS valdes loceklis Aigars Metlāns, šķirot mācīja SIA ALAAS izpilddirektors Jurijs Petkevičs. Savukārt bērnus sveica ,,Zaļā josta” dabas draugs ezītis Jostiņš un SIA ALAAS konteinerītis.

SIA ALAAS pateicās pirmsskolas izglītības iestādēm par dalību konkursā un dāvāja “Zaļā josta” veidoto metodisko materiālu – izglītojošu filmu komplektu, ko varēs izmantot, mācot bērniem par vidi.