Jaunumi 2010 /

„Kultūras laboratorija” un „Zaļā josta” aicina ikvienu uz gada sportiskāko un jautrāko festivālu Jaunpilī ar moto „Lai pilī valda prieks! Atbrīvo seju smaidam!”

Atpakaļ

Šogad 23. aprīlī ar „Lai pilī valda prieks! Atbrīvo seju smaidam!” moto Jaunpils pilī notiks Bērnu un jauniešu kustību festivāls jeb tautas valodā sauktais „Aerobikas festivāls”, kas Jaunpilī ir kļuvis par ikgadēju pasākumu kopš 1996. gada. Pasākumu organizēs biedrība „Kultūras laboratorija” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Jaunpils” un SIA „Zaļā josta”.

Pasākuma galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī patīkami un interesanti atpūsties kopā ar līdzīgi domājošiem. Kustību festivāla galvenā mērķauditorija ir bērni un jaunieši, kas vēlas uzstāties festivālā ar deju uzvedumu, kā arī ikvienam, kas vēlas veselīgi izklaidēties un sastapt jaunus draugus un domubiedrus. Šogad pasākumā piedalīsies ne tikai grupas no Latvijas, bet pirmo reizi sevi dejā apliecinās arī dejotāji no Lietuvas un Polijas, uzstājoties ar dažāda stila un ritmu kompozīcijām (aerobika, breiks, modes dejas, estrādes dejas u.c.)

Apmeklētājiem būs ne tikai iespējams vērot deju grupu uzstāšanos uz galvenās skatuves, kur pasākuma norisi vadīs mūziķis Ēriks Balodis, bet arī aktīvi pašiem piedalīties un izklaidēties uz brīvās skatuves kopā ar atraktīvo Gati Dzeguzi, kā arī doties ekskursijā pa Jaunpils pili un bildēties kopā ar pils iemītniekiem un ciemiņiem. Par kvalitatīvām bildēm rūpēsies TOPPREZENT SIA, festivāla pastāvīgajiem dalībniekiem būs iespējams sevi ieraudzīt pagājušā gada festivāla bildēs un iegādāties tās.

Mazajiem pasākuma apmeklētājiem skolotāju Ilzes Dakšas un Aurikas Bogatajas vadībā būs iespēja pierādīt savu talantu radošajās darbnīcās. Visus pasākuma apmeklētājus – lielus un mazus dalībniekus, kā arī līdzjutējus – izklaidēs dabas draugs ezītis Jostiņš ar SIA „Zaļā josta” komandu. „Zaļā josta” aicinās visus piedalīties vides izglītības spēlēs un konkursos, pārbaudīt savas spējas atkritumu šķirošanā, mācīs taupīt dabas resursus un aicinās visus festivāla dalībniekus aizdomāties par tīru Latvijas vidi.

Pirmo reizi festivālā būs vērojami arī ielu deju vingrošanas paraugdemonstrējumi, kas noteikti iedvesmos festivāla mazos dalībniekus attīstīt savas dejošanas spējas.

Festivāla laikā pilī un pils pagalmā darbosies kārumu tirgotavas. Pēc festivāla konkursa daļas vadītājus gaida atpūtas vakars kāda no pils zālēm, bet jaunieši varēs turpināt dejot diskotēkā.

„Zaļā josta” aicina Latvijas skolēnus būt aktīviem un pieteikties dalībai Bērnu un jauniešu kustību festivālā. To var izdarīt, piesakoties pie festivāla rīkotājas Irēnas Martuzānes līdz 2010. gada 13. aprīlim, nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi irenkom@inbox.lv (papildus informāciju skat. festivāla nolikumā).

Festivāla nolikums 

Papildus informācija par pasākumu:

Irēna Martuzāne

Tālr.: 26464378

E-pasts: irenkom@inbox.lv