Jaunumi 2013 /

Kustības „Zaļākai Latvijai” noslēguma pasākums

Atpakaļ

Noslēgusies SIA „Zaļā josta” un Valsts izglītības satura centra rosinātā kustība tīrākas Latvijas vides veidošanā „Zaļākai Latvijai”. Kustības ietvaros skolēni un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi no visas Latvijas paveikuši 85 darbus vides labā. Ar visiem paveiktajiem darbiem iespējams iepazīties šeit.

Pateicībā par kustības „Zaļākai Latvijai” dalībnieku ieguldījumu tīrākas Latvijas vides veidošanā, „Zaļā josta” un Valsts izglītības satura centrs ielūdz visus kustības biedrus uz svinīgo noslēguma pasākumu, kurā tiks izteikta pateicība visiem kustības dalībniekiem, kā arī īpaši sumināti un apbalvoti labāko darbu autori.

Kustības „Zaļākai Latvijai” noslēguma pasākums norisināsies pasākumu cikla “Mana Latvijai” noslēguma sarīkojuma ietvaros, šī gada 8. novembrī plkst. 12.00-14.00 Latvijas Kara muzejā, Rīgā, Smilšu ielā 20.

Sarīkojumā aicināti piedalīties divi pārstāvji no katras komandas – viens skolotājs un viens audzēknis. Lūdzam visus dalībniekus apstiprināt izglītības iestādes pārstāvju dalību sarīkojumā, rakstot uz e-pasta adresi laima.kublina@zalajosta.lv, norādot izglītības iestādes nosaukumu, kā arī pārstāvju vārdus.