Jaunumi 2010 /

Labdarības akcija „Jauna elpa”

Atpakaļ

Tuvojoties gada nogales svētkiem, SIA „Zaļā josta” rīko labdarības akciju „Jauna elpa”, tās ietvaros aicinot piešķirt jaunu elpu gan nevajadzīgām mantām, ziedojot tās labdarībai, gan, ziedojot asinis, palīdzēt atgriezt elpu kādam, kas nonācis nelaimē.

Labdarības akcija „Jauna elpa” tiek rīkota Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā Rīgā, Mūkusalas ielā 41b, taču tajā tiek aicināti piedalīties ne tikai Mūkusalas Biznesa Centra darbinieki, bet arī ikviens kaimiņos esošo uzņēmumu darbinieki un sadarbības partneri, kas akcijas norises dienās apmeklē Mūkusalas Biznesa Centru.

Nevajadzīgu mantu ziedošanas akcija (13.-21.decembris)

Aicinām ziedot:

  • Nevajadzīgu apģērbu un apavus;
  • Higiēnas preces;
  • Rotaļlietas;
  • Bērnu preces;
  • Grāmatas;
  • Un citas lietas, kas Jums vairs nav vajadzīgas, bet kādam var noderēt!

Mantas labdarībai var ziedot, atstājot tās īpašās labdarības kārbās, kas atrodas Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā. Par sev tuvākās kārbas atrašanās vietu iespējams uzzināt, zvanot pa tālruni 26710793. Mantas iespējams ziedot arī SIA „Zaļā josta” birojā, Mūkusalas ielā 41b.

Visas labdarības akcijā savāktās mantas SIA „Zaļā josta” nogādās Latvijas Sarkanajam Krustam, kas tālāk parūpēsies par savākto lietu nogādi tiem, kam tās ir visvairāk nepieciešamas. Atcerieties – lai Jūsu ziedotās mantas tiešām sagādātu to saņēmējiem prieku, dāvājiet lietas, kas ir labā stāvoklī.

Asins ziedošanas akcija (21.decembris plkst. 10.00-14.00)

Akcijas noslēgumā 21.12.2010. no plkst. 10.00 līdz 14.00 aicinām Jūsu uzņēmuma pārstāvjus apmeklēt Valsts asinsdonoru centra autobusu Mūkusalas Biznesa Centra pagalmā (Mūkusalas iela 41b) un nodot asinis, tādējādi iespējams atgriežot elpu kādam, kas nonācis nelaimē.

Lai ziedotās asinis spētu kādam atgriezt elpu, laikus pārliecinieties, vai varat būt donors. Ieskatieties Valsts asinsdonoru centra mājas lapā vai zvaniet pa bezmaksas tālruni 80000003 un pārliecinieties!

Papildus informācija par akciju:

Laima Jekšiņa

SIA “Zaļā josta” mārketinga projektu vadītāja

Tālr.: 6 7808294, mob.: 2 6710793

E-pasts: laima.jeksina@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv