Jaunumi 2009 /

Lieldienu Zaļais tirdziņš

Atpakaļ

Ar prieku paziņojam, ka Zaļo tirdziņu ideja ir guvusi lielu atbalstu Rīgā, kā rezultātā turpmāk Latvijas zemniekiem reizi mēnesī tiks sniegta lieliska iespēja visas dienas garumā pulcēties Zaļajos tirdziņos pie Kongresu nama.

Arī šo sestdien, 11. aprīlī, Rīgā pie Kongresu nama norisināsies Lieldienu tirdziņš, kura laikā Latvijas zemnieki tirgos veselīgus un ekoloģiski tīrus pašmāju ražojumus un lauku labumus, kā arī sarūpēs īpašus piedāvājumus tieši par godu Lieldienām. Lieldienu tirdziņā aktīvi darbosies arī SIA „Zaļā josta” ezītis Jostiņš, dodoties rotaļās un citās aktivitātēs kopā ar bērniem.

Pirmais Zaļais tirdziņš pie Kongresu nama šogad norisinājās 7. martā, pulcējot vairāk kā 40 zemniekus. Lieldienu tirdziņam jau pieteikušies vairāk kā 100 zemnieki no visas Latvijas – tas nozīmē, ka piedāvātais lauku labumu klāsts būs ievērojami lielāks!

Zaļie tirdziņi tiek organizēti kā atbalsts zemniekiem un amatniekiem, nepieprasot no tirgotājiem dalības maksu par tirgošanos pie Kongresa nama pasākumu laikā.

Pasākuma mērķis – vienkopus aicināt no Latvijas dažādākajiem novadiem un pilsētām zemniekus un amatniekus, kas tirgū varētu realizēt savu preci. Šādu pasākumu organizēšana nodrošina pozitīvas pārmaiņas ikdienas dzīvē, kā arī rosina iedzīvotājus veidot kopīgas tradīcijas – regulāri organizēt šādus tirdziņus.

Zaļie tirdziņi pie kongresu nama šogad notiks:

2009.gada 11.aprīlī no plkst. 1000 līdz 1700

2009.gada 15.maijā no plkst. 1000 līdz 1700

2009.gada 5.jūnijā no plkst. 1000 līdz 1700

Lai iegūtu papildus informāciju par Zaļajiem tirdziņiem, kā arī, lai pieteiktu savu zemnieku saimniecību Zaļajam tirdziņam, lūgums sazināties ar „Labo darbu aģentūras” pārstāvi Kristīnu Ancāni pa tālruni 22078118.