Jaunumi 2012 /

Makulatūras tērpu konkurss „Makulatūras jaunā dzīve”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” aicina makulatūras vākšanas konkursa „Tīrai Latvijai” dalībniekus paralēli makulatūras vākšanai iesaistīties aizraujošā radošā konkursā „Makulatūras jaunā dzīve”!

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar EKO mediju „Tīrai Latvijai” izsludina radošo konkursu „Makulatūras jaunā dzīve”. Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši, kuri ir Makulatūras konkursa ’’Tīrai Latvijai’’ dalībnieki, iesūtot savas oriģinālās idejas tērpu izgatavošanai no makulatūras. Radošais konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu izpratni par makulatūras alternatīvām izmantošanas iespējām, mazinot radīto atkritumu daudzumu, vienlaikus ar fotogrāfijas vai video palīdzību fiksēt makulatūras praktiskas alternatīvas izmantošanas iespējas.

Konkursa nolikums
Uzaicinājuma vēstule

Dalība konkursā
Konkursā aicināti piedalīties: pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, sākumskolas un pamatskolas audzēkņi, vidusskolas un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, kas piedalās Makulatūras vākšanas konkursā „Tīrai Latvijai” individuāli vai grupās līdz 5 cilvēku komandai.
Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāizveido tērpi, izmantojot makulatūru. Izveidoto izstrādājumu konkursa dalībnieki nofotografē vai nofilmē dažādos rakursos un piesaka radošajam konkursam, ievietojot sevis radītā radošā darba fotogrāfijas vai video rullīti un sniedzot informāciju par izgatavoto tērpu Makulatūras konkursa ’’Tīrai Latvijai’’ dienasgrāmatu sadaļā.
Lai pieteiktos konkursā, radošo darbu fotogrāfijas vai video rullīši jāievieto Makulatūras konkursa ’’Tīrai Latvijai’’ dienasgrāmatu sadaļā līdz 2012.gada 5.decembrim.

Konkursa norises kalendārais plāns
22.novembris-5.decembris – Konkursa darbu iesniegšana
Radošā konkursa dalībnieki veido radošos darbus un piesaka tos konkursam, ievietojot darbu fotogrāfijas vai video rullīšus Makulatūras vākšanas konkursa ’’Tīrai Latvijai’’ dienasgrāmatu sadaļā.
6.decembris -9.decembris – Iesniegto darbu žūrijas vērtēšana
Žūrija, ko veido SIA „Zaļā josta” un „Tīrai Latvijai” pārstāvji, izvērtē visus iesūtītos darbus, izvirzot konkursa uzvarētājus katrā vecuma grupā.
10. decembris- Uzvarētāju paziņošana
Tiek apkopti žūrijas balsojuma rezultāti un paziņoti pirmo triju vietu ieguvēji katrā vecuma grupā (kopā 9 laureāti). Laureātu vārdi tiek publicēti SIA „Zaļā josta” mājas lapā www.zalajosta.lv un EKO medijā „Tīrai Latvijai” www.tirailatvijai.lv.

Konkursa balvu fonds
Konkursa uzvarētāji tiek noteikti trijās kategorijās, atbilstoši savai vecuma grupai. Katrā kategorijā tiek apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji:
1. vieta – Inovāciju izglītības centra ’’Ideja’’ meistardarbnīcu apmeklējums;
2. vieta –Dabīgie morsi no SIA ’’Very Berry’’;
3. vieta – oriģināli papīra izstrādājumi no SIA ’’Bungala’’ .

Konkursa atbalstītāji
SIA „Zaļā josta” pateicas konkursa atbalstītājiem: EKO medijam „Tīrai Latvijai”, SIA ’’Very Berry’’, SIA ’’Bungala’’ un Inovāciju izglītības centram ’’Ideja’’

Informācija par konkursu:

Zane Šteinberga

SIA “Zaļā josta”

Tālr.: 29108582,

e-pasts: steinberga.zane@gmail.com

www.zalajosta.lv