Jaunumi 2011 /

Meklējam šīs vasaras zaļāko brīvdabas piedzīvojumu!

Atpakaļ

Piedalies konkursā- dalies savā vasaras zaļajā piedzīvojumā un laimē ekoloģiski tīru, veselīgu, relaksējošu griķu spilvenu, ko paņemt līdzi garākā ceļā, lai kurp tu dotos, palikt zem auss pēc garas studiju vai darba dienas. Ar to būs vēsi vasarā, bet silti ziemā, tas atbrīvos saspringto kaklu un noņems galvassāpes. Runā, ka miegs uz griķu spilvena ir vissaldākais.

Tev tikai jāatbild, kāds ir tavs šīs vasaras foršākais zaļākais brīvdabas piedzīvojums- kur biji, ko darīji, ko redzēji! Ilustrē to ar foto vai video un aizrauj ar to pārējos mūsu sekotājus!

Izvēlies, kā vēlies piedalīties konkursā:

1. Uzraksti savu stāstu uz mūsu sienas Facebook’ā un piedalies griķu spilvena izlozē starp visiem konkursa dalībniekiem. Šeit tev būs vajadzīgs vien savs zaļais stāsts un mazliet veiksmes.

2. Uzraksti to uz mūsu sienas Facebook’ā / aicini draugus tevi atbalstīt spiežot “Man patīk!” un turi pozīcijas! Šeit tev noderēs ne tikai savs šīs vasaras zaļais stāsts, bet arī labi draugi, kas tavu stāstu iebalsos līderpozīcijās.

GRIĶU SPILVENI TIKS DIVIEM DALĪBNIEKIEM: viens garantēts tam, kuram būs visvairāk “Man patīk!” atzīmju, otrs tiks izlozēts starp visiem konkursa dalībniekiem!

Varbūt laivoji pa upi, varbūt piedalījies talkā, varbūt iestādīji koku vai puķu dobi, varbūt devies pārgājienā vai baudīji atpūtu pie dabas?

Raksti uz mūsu sienas Facebook lapā (http://www.facebook.com/ZalaJosta), īsi dalies savā stāstā, izmantojot jebkuru no iespējām- pievieno video vai foto un piedalies konkursā! 

Konkursu noslēgsim līdz ar vasaras beigām, piektdien, 1. septembrī, plkst. 14:00. Pavadi pēdējās vasaras dienas zaļi un dalies emocijās ar mums!