Jaunumi 2008 /

Motokross “Vaidavas kauss”

Atpakaļ

Ar SIA „Zaļā josta” atbalstu 2008. gada 13. jūlijā jau trīsdesmit piekto reizi ir norisinājušās ikgadējās motokrosa sacensības „Vaidavas kauss”.

Šogad sacensībās piedalījās tādi slaveni motobraucēji kā Tanels Leoks, Aigars Leoks, Juss Lānso, Gerts Krestinovs, bet Latviju pārstāvēs Agris Ļitvinovs, Leons Kozlovskis, un Mārtiņš Aleksandrovičs, Matīss Karro, Dāvis Līvs, Augusts Justs, Dāvis Ivanovs, Toms Macuks, Raivis Levans un, protams, pats Artis Rasmanis, kas „Vaidavas kausā” startē jau 3 gadus pēc kārtas.

Papildus motokrosam norisinājās arī padomju laiku mopēdu „retro salidojums”, un tā dalībnieki ne tikai izklaidēja skatītājus, demonstrējot savus spēkratus, bet arī devās simboliskās moto sacīkstēs, cenšoties pierādīt, ka tieši viņu motocikls ir vēl joprojām tas ātrākais.

Pirmoreiz Latvijā bija vērojamas arī mini motociklu sacensības, kuru dalībnieki cīnījās par ātrākā motocikla titulu tikpat dedzīgi un entuziastiski, kā pārējie motokrosa dalībnieki. Skatītājus priecēja arī kvadriciklu un motociklu ar blakusvāģi sacīkšu dalībnieki.

SIA „Zaļā josta” aicināja visus sacīkšu dalībniekus un līdzjutējus rīkoties dabai draudzīgi un gādāt, lai sacīkšu norises vieta un arī tās apkārtne tiktu atstāta tikpat tīra, kā pirms motokrosa. Tādēļ SIA „Zaļā josta” aicināja visus atpūsties zaļi un nepiesārņot apkārtni.