Jaunumi 2018 /

Muzeju nakts ietvaros “Zaļā josta” darbosies Elektrum Energoefektivitātes centrā

Atpakaļ

Aicinām ikvienu šo sestdien, 19. maijā, līdzdarboties Muzeju nakts aktivitātēs Elektrum Energoefektivitātes centrā – Jomas 4, Jūrmalā, kur “Zaļā josta” piedalīsies un aicinās iesaistīties apmeklētājus pārbaudīt savas zināšanas par videi draudzīgu dzīvesveidu un atkritumu šķirošanu.

Elektrum Energoefektivitātes centrs Muzeju nakts apmeklētājiem durvis vērs vaļā 19. maijā plkst. 19.00 līdz 1:00 Jomas ielā 4, Jūrmalā.

Kopā ar citām aizraujošām un interesantām aktivitātēm, “Zaļā josta” Muzeju nakts apmeklētājus aicinās izspēlēt šķirošanas datorspēli un izmēģināt roku arī citās aizraujošās vides izglītības galda spēlēs. “Zaļā josta” speciālisti skaidros pareizas atkritumu šķirošanas pamatprincipus.

Par pareizām atbildēm un īpašiem sasniegumiem vides spēlēs dalībnieki varēs izcīnīt ekoloģiskas piemiņas balvas. Dalība muzeja nakts pasākumā ir bez maksas.

Ja vēl neesiet izlēmuši, ko darīt brīvdienās, tad gaidīsim Jūs svētkos uz kopīgu izzinošu kopā būšanu. Saulains laiks, protams, ir pieteikts! Lai pozitīvas emocijas mūs pavada Muzeju naktī!