Jaunumi 2022 /

Nolietotās elektrotehnikas atbrīvošanas akcija Mūkusalas Biznesa Centra nomniekiem

Atpakaļ

“Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Mūkusalas Biznesa Centru (MBC) organizē nolietotās elektrotehnikas atbrīvošanas akciju, kas norisināsies 06.04.2022. MBC teritorijā. Akcijā aicināti piedalīties MBC nomnieki – gan juridiskas personas, kam būs iespēja utilizēt darbavietā iekrāto nederīgo biroja tehniku, gan fiziskas personas, kam būs iespēja, braucot uz darbu, paķert no mājām līdzi iekrātās nolietotās elektroiekārtas.  

Lai pieteiktu elektroiekārtu izvešanu no darbavietas, nomniekiem līdz 04.04.2022. ir jāaizpilda pieteikuma forma: https://ej.uz/nododtehniku

 

Akcijas norises dienā 06.04.2022.:

Līdz plkst. 12.00 nomniekiem ir jāiznes visas utilizējamās tehnikas vienības, novietojot tās kaudzē pie darbavietas kāpņutelpas ārdurvīm norādītajās vietās. Vietas tiks norādīts ar īpašu akcijas atzīmi. Labu laikapstākļu gadījumā tehniku lūgums kraut kaudzē ārpus kāpņutelpas, neaizšķērsojot gājēju un braucēju plūsmu. Sliktu laikapstākļu gadījumā tehniku lūgums novietot iekštelpās, neaizšķērsojot gājēju plūsmu un nebloķējot izejas. 

Plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies savāktās elektrotehnikas izvešana. Ja akcijas dalībnieks pieteikumā būs norādījis, ka vēlas saņemt utilizācijas aktu par nodoto tehniku, tad viņam šajā laika posmā ir jābūt sasniedzamam savā darbavietā. Akcijas organizatori zvanīs, lūdzot satikties akta parakstīšanai.

Akcijas laikā uzņēmumiem ir iespēja pieteikties izlietoto bateriju savākšanas konteinera saņemšanai (pieteikšanās, aizpildot akcijas pieteikuma formu). Ja akcijas dalībnieks pieteikumā būs norādījis, ka vēlas saņemt konteineru bateriju vākšanai, tad viņam šajā laika posmā ir jābūt sasniedzamam savā darbavietā. Akcijas organizatori zvanīs, lūdzot satikties konteinera saņemšanai. Izlietoto bateriju vākšanas konteiners tiek izsniegts bez maksas. Tas tiek nodots uzņēmuma rīcībā beztermiņa lietošanai. Konteiners turpmāk tiks iztukšots pēc pieprasījuma. Visi kontakti bateriju izvešanas pieteikšanai ir norādīti uz konteinera.

Plašāka informācija: Laima Kubliņa, SIA “Zaļā josta”, 26710793

 

“Zaļā josta” pateicas Mūkusalas Biznesa Centram par atsaucību nolietoto elektroiekārtu vākšanas rīkošanai. Priecājamies strādāt zaļā darba vidē, kur tiek domāts gan par nomnieku,  gan vides labklājību.