Jaunumi 2017 /

Norisināsies vides izglītības nodarbības Alojas Ausekļa vidusskolā

Atpakaļ

2017. gada 12. decembrī “Zaļā josta” organizēs vides izglītības nodarbības Alojas Ausekļa vidusskolā, uzsverot atkritumu šķirošanas un pārstrādes nozīmi un iespējas. Lekciju cikla ietvaros paredzēts individuāli pieiet pirmsskolas un skolas vecuma auditorijai, uzskatāmā un viegli saprotamā veidā skaidrojot atkritumu apsaimniekošanas pamatprincipus. Nodarbībās aicināti piedalīties arī bērnu vecāki un pedagogi.

Vides izglītības lekciju ciklā „Zaļā josta” eksperti kompleksi iepazīstinās auditoriju ar atkritumu šķirošanas pamatnosacījumiem, pārstrādei piemērotiem atkritumu veidiem, izskaidros atkritumu ietekmi uz vidi un cilvēku veselību, uzsverot to pareizas apsaimniekošanas nozīmi.

Pasākumā būs aicinātas piedalīties arī skolēnu ģimenes, skolas pedagogi un darbinieki, kopīgi pārrunājot atkritumu šķirošanas iespējas un nozīmi ģimenē, meklējot risinājumus, kā ieviest atkritumu šķirošanu katrās mājās. Kopumā paredzēts uzrunāt apmēram 300 personu lielu auditoriju.

 “Zaļā josta” vieslekcijas par atkritumu šķirošanas tēmu norisināsies 12.12.2017. Alojas Ausekļa vidusskolā, (Ausekļa iela 1, Aloja), sākums plkst. 10.30. Lekcijas norisinās semināru un lekciju cikla “Atkritumu šķirošanas nepieciešamība un pieejamība. Jaunākās tendences atkritumu apsaimniekošanā” ietvaros.