Jaunumi 2016 /

Norisināsies Zaļās ceturtdienas zaļā vides izglītības misija Dignājas pamatskolā

Atpakaļ

24.martā Dignājas pamatskolā norisināsies pasākums „Zaļajā ceturtdienā – zaļas domas un zaļi darbi”. Pasākuma laikā „Zaļā josta” izglītos bērnus un vecākus ar prezentāciju par atkritumu šķirošanas nozīmi un sniegs ieteikumus pareizai atkritumu šķirošanai ikdienā, kā arī aicinās iesaistīties izglītojošās atrakcijās kopā ar dabas draugu Ezīti Jostiņu. Dignājas pamatskola jau vairākus gadus aktīvi iesaistās „Zaļā josta” rīkotajos makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos „Tīrai Latvijai!”, kā arī veic citus darbus tīras Latvijas vides saglabāšanā.

24.martā plkst. 9.30 Dignājas pamatskolā Zaļās ceturtdienas noskaņās tiks organizēts pasākums zaļo domu un zaļo darbu veicināšanai. Pasākumā piedalīsies visi pamatskolas audzēkņi, kā arī ir aicināti to vecāki un radinieki. Dignājas pamatskola iesaistās arī Ekoskolu programmā, tad skolēni prezentēs savus veikumus par tēmām „Transporta veidi”, „Transporta ietekme uz vidi” u.c.

Turpinot vides izglītības lekciju ciklu Latvijas mācību iestādēs, „Zaļā josta” rīkos izglītojošu nodarbību Dignājas pamatskolā, kas ir aktīvi iesaistījusies uzņēmuma organizētajos makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos. Nodarbības mērķis ir piesaistīt skolēnu un viņu vecāku uzmanību aktīvākai atkritumu šķirošanai, kas ne tikai ļauj saglabāt dabas resursus, bet arī veicina lietderīgu materiālu otrreizēju pārstrādi, noslēgumā iesaistot bērnus atraktīvās spēlēs, lai pārbaudītu prezentācijas laikā iegūtās zināšanas.

Papildu informācija:

Ieva Krēsliņa, “Zaļā josta” pārstāve, 27179532, zalajosta@zalajosta.lv, www.zalajosta.lv