Jaunumi 2012 /

Noskaidrota oriģinālākā Ziemassvētku egle

Atpakaļ

Ir noslēgusies SIA „Zaļā josta” konkursa „Mana oriģinālā Ziemassvētku egle” publiskās balsošanas kārta un noskaidrotas interneta lietotāju iecienītākās netradicionālās Ziemassvētku eglītes. Apkopojot balsojuma rezultātus, secināts, ka interneta lietotājiem vislabāk iepatikusies no salmiem un niedrēm darināta Ziemassvētku eglīte, kā arī īpaši mīļas ir eglītes no apdrukātām A4 papīra lapām, vadu atgriezumiem, šampanieša pudeļu korķiem, velosipēdu riteņu spieķiem un zemparketa izolācijas materiāla atgriezumiem.

Pieci visvairāk interneta lietotāju balsis ieguvušo eglīšu autori ir:

1. Katrīna Cirska no Zilupes ar darbu „Upes eglīte”, kas ir ieguvusi 1159 balsis;

2. SIA „AE Partner” no Liepājas ar darbu „Baltās trejmāsiņas un disko zaķis”, kas ieguvusi 1108 balsis;

3. Indras vidusskolas grupa ar darbu „Mūsu eglīte”, kas ieguvusi 333 balsis;

4. Margarita Utāne no Daugavpils ar darbu „Brīnumu pasaule”, kas ieguvusi 284 balsis;

5. Ingrīda Supe no Balviem ar darbu „Baltie Ziemassvētki”, kas ieguvusi 253 balsis.

Apsveicam konkursa uzvarētāju Katrīnu Cirsku ar uzvaru publiskajā balsojumā. Katrīnas eglīte ir atzīta par šī gada oriģinālāko Ziemassvētku eglīti un pati darba autore iz izcīnījusi saldu pārsteigumu no SIA „Zaļā josta” un konkursa atbalstītāja AS „Latvijas valsts meži” sarūpētu smaržīgu dabīgu eglīti podiņā. Pateicībā par ieguldīto darbu SIA „Zaļā josta” ar pārsteiguma veicināšanas balvu apbalvos pārējos četrus visvairāk balsis ieguvušo eglīšu autorus.

Atgādinām, ka konkurss „Mana oriģinālā Ziemassvētku egle” norisinājās no šī gada 7. decembra. Konkursa dalībnieku uzdevums bija izgatavot netradicionālu Ziemassvētku eglīti no nevajadzīgiem materiāliem un otrreizējām izejvielām.

Konkursam tika pieteiktas 228 Ziemassvētku eglīšu idejas, no kurām 54 labākie darbi ievietoti EKO medijā „Tīrai Latvijai” publiskai vērtēšanai. Publiskā balsošana norisinājās vienu nedēļu, kuras laikā interneta lietotāji palīdzēja noteikt šī gada oriģinālāko Ziemassvētku egli.

SIA „Zaļā josta” izsaka sirsnīgu pateicību konkursa atbalstītājiem – AS „Latvijas valsts meži” un EKO medijam „Tīrai Latvijai”. Paldies visiem konkursa dalībniekiem, kas gada nogalē veltīja laiku netradicionālas Ziemassvētku eglītes izgatavošanai. Ceram, ka šis konkurss sniedzis iespēju paveikt ko patīkamu un noderīgu, kā arī vairojis oriģinālas idejas ekoloģiskas un neparastas Ziemassvētku eglītes radīšanai pašu spēkiem.