Jaunumi 2015 /

Noslēdzies Clean R Ekoskolas un “Zaļā josta” kopīgi rīkotais video konkurss

Atpakaļ

Ir noslēdzies Clean R un “Zaļā josta” kopīgi rīkotais konkurss Ekoskolām, kura ietvaros dalībniekiem bija jāuzfilmē īss videoklips, atbildot uz jautājumu, kāpēc ir jāšķiro atkritumi. Konkursā pieteicās dažādu vecuma grupu skolēni. Tāpēc konkursa rīkotājiem bija interesanti izvērtēt mazāku un lielāku bērnu izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību.

Ar prieku paziņojam, ka Clean R Ekoskolas un “Zaļā josta” video konkursā pirmo vietu ir ieguvusi Zvejniekciema vidusskolas 7. klase, kas nodemonstrējusi kā radošu pieeju, tā akcentējusi mūsdienīgu izpratni par atkritumu šķirošanu, savā video iekļaujot pilnu atkritumu pārstrādes cikla attēlojumu.

Otro vietu ieguvusi Rīgas Teikas vidusskolas 1. a klase, kuras video māca, ka atkritumu šķirošana var tikt uztverta rotaļīgi un radoši, nevis kā pienākums. Trešo vietu izcīnījusi Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7. klase.

Uzvarētāji, kā solīts, noklausīsies “Zaļā josta” ekspertu izglītojošu lekciju par dabas resursu taupīšanu, videi draudzīgu dzīvesveidu un atkritumu šķirošanas nozīmi ikdienas dzīvē. Tāpat katrs klases skolēns saņems somu, kurā varēs atrast izglītojošas un noderīgas lietas.

Noskaties konkursa uzvarētāju – Zvejniekciema vidusskolas 7. klases audzēkņu – gatavoto video!