Jaunumi 2019 /

Noslēdzies konkurss skolēniem “Šķiro un radi!”, kura ietvaros bērni darināja praktiskas lietas no izlietotā iepakojuma

Atpakaļ

Jēkabpils skolu audzēkņiem no 17. septembra līdz 1.novembrim bija iespēja piedalīties SIA “Jēkabpils pakalpojumi”  rīkotajā radošo darbu konkursā “Šķiro un radi!” ar kura palīdzību uzņēmums vēlējās pievērst mūsu pilsētas jaunās paaudzes uzmanību atkritumu šķirošanas un to samazināšanas nozīmīgumam ikdienā, kā arī šobrīd tik populārā beziepakojuma dzīvesveida popularizēšanai. Konkurss norisinājās sadarbībā ar “Zaļā josta”, kas rūpējās par videi draudzīgām balvām konkursa laureātiem.

Konkursa ietvaros Jēkabpils interešu izglītības pulciņu un vispārizglītojošo skolu 1.-9. klašu audzēkņiem bija jāizveido dizaina vai interjera priekšmets, sadzīvē praktiski pielietojama lieta, aksesuārs, vides objekts vai tamlīdzīgs radošs darbs no izlietotā pudeļu un to korķīšu, tetrapaku, skārdeņu, stikla pudeļu utml. iepakojuma. 

Konkursā kopumā iesaistījās 180 skolēni no Jēkabpils 3. vidusskolas, Jēkabpils pamatskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra, izveidojot raibus un oriģinālus radošos darbus. 

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra telpās 8.novembrī tika rīkots noslēguma pasākums, kura laikā bija aplūkojama labāko darbu izstāde un apbalvoti konkursa uzvarētāji un simpātiju balvu ieguvēji. Pēc SIA “Jēkabpils pakalpojumi” konkursa komisijas vērtējuma, tika noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji: 1.vieta – Jēkabpils pamatskolas 5.d klasei, 2.vieta – Jēkabpils 3.vidusskolas 4.c klasei un 3.vieta – Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra pulciņam GUGRO.LV. 

Pārējo darbu autori ieguva simpātiju un pateicības balvas no konkursa atbalstītājiem – Jēkabpils pilsētas pašvaldības, SIA “Zaļā josta”, kooperatīvās sabiedrības “Latraps” un  “Vērtīgs” drukas un reklāmas studijas. 

Paldies visiem, kuri iesaistījās radošo darbu veidošanā, kā arī visiem atbalstītājiem.