Jaunumi 2013 /

Noslēdzies rakstu konkurss „Zaļā ziņa” – sveicam uzvarētājus

Atpakaļ

Ir noslēdzies SIA „Zaļā josta” rīkotais žurnālistikas rakstu konkurss vecāko klašu skolēniem „Zaļā ziņa”. Konkurss norisinājās kopš septembra vidus un konkursam iesniegti 14 raksti. Konkurss norisinājies sadarbībā ar žurnālu „Vides Vēstis”, veikalu tīklu „Sportland” un EKO mediju „Tīrai Latvijai”.

Konkurss „Zaļā ziņa” tika rīkots ar mērķi motivēt Latvijas skolu jauniešus padziļināti interesēties par vides saudzēšanas un ekoloģijas aktualitātēm Latvijā un pasaulē, lai pašu spēkiem sagatavotu interesantu un unikālu ziņu par atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem.

Izvērtējot visus iesniegtos darbus, tika noteikti pirmo triju vietu ieguvēji, kas savā īpašumā iegūs dāvanu kartes no veikalu tīkla „Sportland”.

Trešajā vietā pēc žūrijas vērtējuma ierindojās Guna Laučjuna, izstrādājot rakstu „Zaļā ziņa”, kurā autore apkopo pārdomas par bezgalīgo cīņu ar atkritumiem. Ar Gunas darbu iespējams iepazīties šeit. 

Otro vietu izcīna Aija Reinholca ar darbu „Šķiro, lai taupītu!”, kurā autore aktualizē makulatūras pārstrādes tēmu. Ar Aijas darbu iespējams iepazīties šeit.

Godpilno pirmo vietu konkursā „Zaļā ziņa” izcīna Ksenija Osadčuka ar darbu „Eko”, kurā vēstīts par ekodizainu un materiālu otrreizēju izmantošanu. Ar Ksenijas darbu iespējams iepazīties šeit Ksenijas darbs tiks publicēts konkursa atbalstītāja – žurnāla „Vides Vēstis” – jaunākajā numurā.

Visi konkursa darbi būs drīzumā lasāmi EKO medijā „Tīrai Latvijai” (www.tirailatvijai.lv).

„Zaļā josta” pārstāvji sazināsies ar konkursa uzvarētājiem, lai vienotos par balvu saņemšanu.

„Zaļā josta” pateicas visiem konkursa dalībniekiem par sagatavotajiem rakstiem. Īpašs paldies konkursa atbalstītājiem – žurnālam „Vides Vēstis” un tā galvenajai redaktorei Anitrai Toomai, kā arī sporta preču veikalu tīklam „Sportland” par ieguldījumu konkursa norisē.