Jaunumi 2017 /

Noslēgusies Jauno biologu skolas 2016./2017. mācību gada sezona

Atpakaļ

Ar pēdējiem izziņas darbiem un lekcijām Zaļajā kārtā noslēgusies Jauno biologu skolas (JBS) 2016./2017. mācību gada sezona. JBS Zaļā kārta ar “Zaļā josta” atbalstu norisinājās 29. aprīlī Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī, noslēdzoties ar visas skolas kopvērtējuma labāko audzēkņu godināšanu.

Šī gada pēdējā, Zaļajā kārtā, dalībnieki varēja iepazīt Nacionālo botānisko dārzu no cita skatupunkta – nācās ieskatīties katrā ziedā un lapā, no kaktusa līdz pat pudeļbirstei. Bija iespēja uzzināt, ka ne tikai skaistie taureņi un pūkainās bites spēj būt apputeksnētāji, citroni nemaz nav citroni, kas ir pampelmūze, ka banāns ir lakstaugs, kādi rieksti nav rieksti un vēl vairāk!

Ar pašu lielā notikuma vietu, Nacionālo botānisko dārzu, iepazīstināja Līga Apsēna un noslēgumā pievienojās SIA “Zaļā josta” pārstāve Laima Kubliņa.

Labākie JBS 2016./2017. mācību gada audzēkņi, kas saņēma ne tikai pateicības dāvanas no “Zaļā josta” un pārējiem skolas atbalstītājiem, bet arī garantētu budžeta vietu LU Bioloģijas fakultātē, ir:

9. klašu grupā:

1. vieta – Toms Ekmanis

2. vieta – Dāvids Rubens

3. vieta – Maksims Kudeikins

 

10. klašu grupā:

1. vieta – Laura Liepiņa

2. vieta – Lāsma Neiceniece

3. vieta – Herta Elīna Jansone

 

11. klašu grupā:

1. vieta – Artis Galvanovskis

2. vieta – Sindija Šmite

3. vieta – Sabīne Rasa Vīra

 

12. klašu grupā:

1. vieta – Jana Kassaliete

2. vieta – Rinalds Seržants

3. vieta – Erīna Akmene

 

JBS organizatori izsaka milzīgu paldies visiem, kas padarīja šo brīnišķīgo gadu no idejas par realitāti – atbalstītājiem, dalībniekiem, organizatoriem, palīgiem, lektoriem, fotogrāfiem un visiem pārējiem!