Jaunumi 2010 /

Olaines Vēstures un mākslas muzejs sadarbībā ar SIA „Zaļā josta” aicina uz Vides dienām

Atpakaļ

Atgriežoties pie apmeklētājiem pēc vasaras brīvdienām, Olaines Vēstures un mākslas muzejs sākot ar 18. augustu paralēli ierastajai muzeja ekspozīcijai īpašu uzmanību pievērsīs apkārtējai videi un ekoloģijas tēmai, aicinot apmeklētājus piedalīties Vides dienās. Vides dienas norisināsies Olaines Vēstures un mākslas muzejā no 2010. gada 18. augusta līdz 17. septembrim, Olainē, Zemgales ielā 33.

Vides dienu ietvaros muzeja telpās tiks rīkoti vairāki tematiskie pasākumi un izstādītas jaunas ekspozīcijas. Sadarbībā ar SIA „Zaļā josta” no šī gada 18. augusta līdz pat 17. septembrim muzejā apmetīsies ceļojošā bērnu zīmējumu izstāde „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu”, kurā ir apskatāmi tāda paša nosaukuma vizuālās mākslas konkursa ietvaros tapušie skaistākie darbi, kā arī skolēnu ieteikumi vides saudzēšanā un pārdomas par pastāvošajām vides problēmām. Līdzās bērnu zīmējumu izstādei būs apskatāma arī SIA „Zaļā josta” informatīvā ekspozīcija par atkritumu pārstrādi otrreizējās izejvielās. Vides dienu ietvaros muzejā norisināsies divas muzejpedagoģiskās nodarbības ar saukli „Dzīvo zaļi!”, kā arī pārtikas inspektoru prezentācija „Vai tu zini, ko tu ēd?”.

Vides dienu noslēgumā Olainē viesosies SIA „Zaļā josta” pārstāvji kopā ar dabas draugu Ezīti Jostiņu, izglītojot iedzīvotājus vides jautājumos un aicinot līdzdarboties radošajās darbnīcās un spēlēt vides izglītības spēles. Šī gada 17. septembrī Olaines iedzīvotāji tiks aicināti piedalīties SIA „Zaļā josta” un A/S „Olaines ūdens un siltums” rīkotā nolietotu elektrisko un elektronisko iekārtu vākšanas akcijā, kuras ietvaros iedzīvotāji varēs ne tikai bez maksas nodot otrreizējai pārstrādei nolietotās elektroiekārtas, bet arī piedalīties izlozē un iegūt kādu no 5 dāvanu kartēm 15 līdz 50 latu vērtībā.

Muzeja afiša