Jaunumi 2016 /

Pagarināta dalībnieku pieteikšanās makulatūras vākšanas konkursam

Atpakaļ

Atsaucoties izglītības iestāžu ierosinājumiem un, ņemot vērā aizvien pieaugošo aktivitāti un izrādīto interesi par makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”, “Zaļā josta” pagarina dalībnieku pieteikšanās termiņu konkursam līdz 2017.gada 13.janvārim.

Makulatūras vākšanas konkursu rīko “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru, tādējādi veicinot bērnu un jauniešu vides apziņu un sekmējot dabas resursu taupīšanu, vienlaikus cīnoties par vērtīgām balvām.

Konkursā aicinātas pieteikties Latvijas pirmskolas un vispārējās izglītības iestādes, kā arī profesionālās izglītības iestādes un interešu izglītības iestādes.

Konkursam jāreģistrējas elektroniski un jāizveido savs profils sadaļā “Makulatūras vākšanas konkurss”.

Konkursa ietvaros aicinām vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī kartona iepakojumus. Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes.

Makulatūras vākšana izglītības iestādēs norisināsies līdz 2016. gada 13. martam, savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti maijā, kad uzzināsim, kuras izglītības iestādes tiks pie vērtīgām balvām no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem – naudas balvām 400 EUR, 300 EUR un 200 EUR vērtībā, kā arī aizraujošām vides izziņas ekskursijām, ko uzvarētājiem sarūpējusi AS “Latvijas valsts meži”. Konkursa organizatori ar pārsteiguma balvām apbalvos arī aktīvākos makulatūras vācējus.

Vairojot bērnu prieku un uzskatāmi demonstrējot makulatūras pārstrādes nozīmi, konkursa noslēgumā visi dalībnieki saņems 5 kg biroja vai zīmēšanas papīra.

Atgādinām, ka šobrīd notiek pieteikšanās arī izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” un radošajā konkursā “Pašu rokām darināts dizaina papīrs”.