Kvalitātes vadības sistēma

Par mums Kvalitātes vadības sistēma

2017. gada aprīļa sākumā SIA „Zaļā josta” ieguva pārsertifikāciju atbilstoši ISO 9001:2015 standartam un atkārtoti ieguva oficiālu apliecinājumu uzņēmumā gadu gaitā izstrādātajai un pilnveidotajai kvalitātes vadības sistēmai, kas uzņēmumā tika ieviesta 2009. gadā.

Organizācijā ir sertificēta iedzīvotāju un uzņēmumu izlietotā iepakojuma, vienreizlietojamo galda trauku un piederumu, videi kaitīgo preču, tajā skaitā elektrisko un elektronisko iekārtu, atkritumu apsaimniekošanas sistēmas organizēšanas un vides izglītības pasākumu īstenošanas joma. Līdz ar „Bureau Veritas Latvia” veikto vadības sistēmas sertifikāciju SIA „Zaļā josta” pievienojusies Latvijas labākajiem uzņēmumiem, kas sertificēti kā atbilstoši starptautisko standartu prasībām.


SIA “Zaļā josta” sertifikācija atbilstoši ISO 9001:2015 standartam garantē sekojošo:
Sakārtota dokumentu plūsma uzņēmumā atbilstoši vispārpieņemtiem pasaules standartiem, garantējot nekļūdīgu darbu veikšanu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu;
Skaidri noteikta darbinieku atbildība un pienākumu sadalījums uzņēmumā, pilnveidojot katra darbinieka kompetenci un palīdzot efektīvāk sasniegt uzņēmuma kopējos mērķus un pilnveidot uzņēmuma darbības procesus;
Pēc iepriekš atrunātām procedūrām precīzi definēta biznesa vide un biznesa attiecības uzņēmumā, nodrošinot saprotamus un nekļūdīgus sadarbības noteikumus;
Uzlabota klientu apkalpošanas kvalitāte, kas sniedz SIA „Zaļā josta” līgumpartneriem pārliecību, ka uzņēmums darbojas pēc vispārpieņemtiem kvalitātes standartiem, kas ir vērsti uz darbības efektivitātes celšanu gan uzņēmuma iekšējā vadībā, gan līgumpartneru apkalpošanā.

SIA „Zaļā josta” valdes priekšsēdētājs Jānis Lapsa sertifikāta iegūšanu vērtē ļoti atzinīgi: „Iegūtais ISO 9001 sertifikāts vēlreiz apliecina, ka SIA „Zaļā josta” darbība ir vērsta uz augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu saviem līgumpartneriem. Līdz ar to ISO 9001 sertifikāta iegūšana ir loģisks apliecinājums gadu gaitā izstrādātai un pilnveidotai kvalitātes pārvaldības sistēmai uzņēmumā, kas sevī ietver dokumentu vadības sistēmas organizēšanu pasaules līmenī, kā arī profesionālu komunikācijas sistēmas izveidi ar līgumpartneriem un sadarbības partneriem.

ISO 9001 sertifikāts SIA „Zaļā josta” līgumpartneriem apstiprina, ka viņu ierosinājumi un vēlmes tiks uzklausītas, izskatītas un SIA „Zaļā josta” kolektīvs meklēs visatbilstošākos risinājumus, lai maksimāli apmierinātu līgumpartneru vēlmes, nodrošinot profesionālu, patīkamu un ērtu sadarbību.”

SIA „Zaļā josta” prioritāte ir mūsu līgumpartneri un sadarbības partneri, tāpēc mēs strādāsim un attīstīsimies, lai vienmēr spētu nodrošināt nemainīgi augstu apkalpošanas kvalitāti. SIA „Zaļā josta” kolektīvs turpinās nepārtraukti pilnveidot savu darbību un regulāri pārbaudīs un vērtēs uzņēmuma kvalitātes pārvaldības sistēmas atbilstību ISO 9001 standartam.

Ja Jums ir ierosinājumi, kā vēl labāk pilnveidot SIA „Zaļā josta” darbību, lūdzu, rakstiet tos mums uz e-pasta adresi info@zalajosta.lv vai izklāstiet pa tālruni 67607880. Mēs ar prieku Jūs uzklausīsim un centīsimies darīt visu iespējamo, lai Jūs būtu apmierināti ar mūsu sadarbību.