Jaunumi 2011 /

Pateicamies visiem labdarības akcijas „Jauna elpa” dalībniekiem

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” izsaka sirsnīgu pateicību visiem Jūsu kolektīva pārstāvjiem, kas piedalījās mūsu uzņēmuma rīkotajā labdarības akcijā „Jauna elpa”, akcijas ietvaros ziedojot nevajadzīgas mantas, apģērbus, rotaļlietas un apavus trūkumcietējiem, kā arī akcijas noslēgumā ziedojot asinis, tādējādi iespējams palīdzot atgūt elpu kādam, kas nonācis nelaimē.

Labdarības akcija guva plašu atsaucību. Akcijas ietvaros nedēļas laikā SIA „Zaļā josta” savāca ievērojamu daudzumu drēbju, apavu, bērnu preču un higiēnas preču. Pirmās mantas tika ziedotas jau otrajā akcijas norises dienā, patīkami pārsteidzot akcijas rīkotājus. Visas labdarības akcijā savāktās mantas tieši pirms svētkiem tika nogādātas Latvijas Sarkanajam Krustam, kas tālāk parūpējās par savākto lietu nogādi tiem, kam tās ir visvairāk nepieciešamas. Pirmās savāktās mantas tika dāvātas jau 23.decembrī bērnu namu iemītniekiem un maznodrošinātajām ģimenēm Rīgā. Pārējās lietas tika sadalītas un nogādātas trūkumcietējiem visā Latvijā, sagādājot skaistu svētku dāvanu mazām un lielām sirsniņām.

Latvijas Sarkanā Krusta darbinieki saziedotās mantas pieņēma ar īpašu pateicību un atzinīgi novērtēja visu Mūkusalas Biznesa Centra darbinieku labsirdību un atsaucību labdarībai. Kopīgiem spēkiem mēs esam sagādājuši lielisku un noderīgu Ziemassvētku dāvanu daudzām Latvijas ģimenēm un bērnu namu iemītniekiem.

Pateicamies visiem brīvprātīgajiem, kas labdarības akcijas noslēguma dienā piedalījās asins nodošanas akcijā un ziedoja asinis Valsts asinsdonoru centram. Ziedojot asinis, esam sagādājuši nenovērtējamu dāvanu kādam, kas īsi pirms svētkiem vai šajās svētku dienās ir nonācis nelaimē – veselību un iespējams pat dzīvību.

Paldies visiem!

Jūsu labie darbi vairo prieku, pozitīvu noskaņojumu un palīdz padarīt gada nogales svētkus vēl gaišākus, siltākus un sirsnīgas mīlestības pilnus!