Jaunumi 2013 /

Piektdien, 26. aprīlī Jaunpilī norisināsies bērnu un jauniešu kustību festivāls “Jaunpils 2013”

Atpakaļ

SIA “Zaļā josta” un biedrība “Kultūras laboratorija” sadarbībā ar kustību studiju “MIks” un pašvaldības aģentūru “Jaunpils” informē, ka jau šo piektdien Jaunpils pilī norisināsies par tradīciju kļuvušais bērnu un jauniešu kustību festivāls „Jaunpils 2013”. Festivāla norisi informatīvi atbalsta EKO medijs “Tīrai Latvijai” www.tirailatvijai.lv.

Bērnu un jauniešu kustību festivāls “Jaunpils 2013” norisināsies 2013. gada 26. aprīlī no plkst. 14.00 Jaunpils pilī, Jaunpilī. Festivālā par labāko dejotāju titulu sacentīsies bērni un jaunieši, sākot no pirmsskolas vecuma bērniem līdz vidusskolēniem.

SIA “Zaļā josta” talismans Ezītis Jostiņš aicinās bērnus rīkoties videi draudzīgi festivāla laikā un dāvās visiem festivāla dalībniekiem lielisku iespēju izmēģināt savas iemaņas PET pudeļu šķirošanā, sacenšoties ar Šķiromānu Zigi. Šķiromāns Zigis radīts, lai izglītotu mūsdienu bērnus un jauniešus un plašu masu pasākumu dalībniekus būt atbildīgiem par savu rīcību, papildus gūstot gandarījumu no iespējas saņemt motivācijas balvas. Šķiromāns Zigis aicinās šķirot plastmasas pudeles un glāzītes, tādējādi mācot bērnus rūpēties par dabu, to nepiesārņojot.

Festivāla laikā būs iespēja aktīvi iesaistīties radošajās darbnīcās,  fotografēties kopā ar SIA “Berga foto” un “Swedbank” talismaniem – Pīli un Vāveri.

Uz tikšanos Jaunpils pilī 26. aprīļa pēcpusdienā, festivāla svinīgā atklāšana plkst. 14.00 Jaunpils pils zālē un pagalmā.