Jaunumi 2008 /

Positivus AB – pozitīvs un dabai draudzīgs

Atpakaļ

Šī gada 18. un 19. jūlijā ir aizvadīts viens no gada lielākajiem izklaides pasākumiem – Positivus AB festivāls, kurā apmeklētājus priecēja daudzi pazīstami mākslinieki, garantējot lielisku izklaidi, labu mūziku un pozitīvu noskaņojumu no rīta līdz vakaram.

Izklaidējoties cilvēki nereti aizmirst, ka atrodas dabā, tādēļ bieži vien šāda veida izklaides pasākumi noslēgumā pārvēršas par neizmērojami lielu atkritumu izgāztuvi, kurā visās malās valda tukšas pudele, maisiņi, paciņas un vienreizējās lietošanas trauki.

Tieši tādēļ SIA „Zaļā josta” devās uz Positivus AB festivālu, lai klātienē uzrunātu ikvienu apmeklētāju un aicinātu visus atpūsties dabai draudzīgi, atstājot aiz sevis tīru un sakoptu apkārtni.

Festivāla norises vietā SIA „Zaļā josta” kopā ar citu uzņēmumu un biedrību pārstāvjiem piedāvāja interesentiem piedalīties dažādos konkursos par dabas aizsardzības tēmu, kuros atraktīvākie dalībnieki varēja izcīnīt vērtīgas un dabai draudzīgas balvas. Papildus tam ar SIA „Zaļā josta” atbalstu festivāla nories vietā tika uzstādītas dalīto atkritumu urnas plastmasai, nodrošinot ikvienam dalībniekam iespēju parūpēties, lai viņa tukšā pudele, glāzīte vai plastmasas šķīvītis tiktu savākts, pārstrādāts un atgriezts otrreizējā apritē.

Cilvēku atsaucība bija ļoti liela – viena vakara laikā SIA „Zaļā josta” informatīvo telti apmeklēja vairāk kā tūkstotis cilvēku, izmēģinot savus spēkus dažādās aktivitātēs un konkursos, kā arī iegūstot noderīgu informāciju par dabas saudzēšanu.