Jaunumi 2019 /

Radio raidījumu cikls “Zaļā studija”

Atpakaļ

Jēkabpils Radio 1, sadarbojoties ar “Zaļā josta” un Vidusdaugavas SPAAO, uzsākt raidījumu ciklu “Zaļā studija”. 

Raidījumu ciklā stāstīsim par iepakojuma, videi kaitīgo preču, elektrisko un elektronisko iekārtu savākšanu un pārstrādi, lai sabiedrība ir izglītota un motivēta šos atkritumus šķirot un izmest tos paredzētajās vietās, kā arī taupīgi attiekties pret dabas resursiem kopumā.
“Zaļā studija” – par tīru vidi mums apkārt!

Informatīvi izglītojošā raidījumā dosimies ārpus radio studijas telpām, lai klātienē tiktos un diskutētu ar skolēniem par vides tēmām, skaidrotu atkritumu šķirošanas nepieciešamību, iesaistot viedokļu paušanā arī atkritumu apsaimniekotājus, lai kopā rūpētos par tīru Latviju!

Raidījums tapis ar “Zaļā josta” un Vidusdaugavas atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma līdzdalību un atbalstu.

 

Pirmajā raidījumā “Zaļā studija” dodas uz Krustpils pamatskolu! Pastāstīsim un parādīsim, kā šķirot, lai apkārtējā vide kļūtu tīrāka.

Jēkabpils Radio1 ēterā izskanējis otrais “Zaļās studijas” raidījums, kurā viesojāmies Aknīstē, lai klātienē diskutētu ar skolēniem par atkritumu šķirošanu. Šīs epizodes tēma – papīrs!

Jēkabpils Radio1 ēterā izskanējis trešais “Zaļās studijas” raidījums, kurā viesojāmies Zasā, lai klātienē diskutētu ar skolēniem par atkritumu šķirošanu. Šīs epizodes tēma – plastmasa!

Pēc vairāku mēnešu pauzes Radio 1 ēterā atgriežas raidījums “Zalā Studija”. Kad, skolēniem jau eksāmeni nokārtoti un pēdejais zvans jau izskanējis šoreiz dodamies uz Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolu Neterā, lai klātienē uzrunātu skolēnus. Kā iepriekšējos raidījumos mūsu viesošanās iesākumā skolēniem bija iespēja noklausīties  “Zaļās jostas” pārstāves Laimas Kubliņas prezentāciju par šī brīža jaunumiem atkritumu šķirošanā, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Pēc prezentācijas notika raidījuma ieraksts, kurā jaunieši aktīvi līdzdarbojās.

Klāt kārtējais Radio 1 raidījums “Zalā Studija”. Kad, izskanējis pēdejais zvans un eksāmeni nokārtoti skolēni gatavojas brīvlaikam mēs dodamies uz Viesīstes vidusskolu, lai klātienē uzrunātu skolēnus. Kā iepriekšējos raidījumos mūsu viesošanās iesākumā skolēniem bija iespēja noklausīties  “Zaļās jostas” pārstāves Laimas Kubliņas prezentāciju par šī brīža jaunumiem atkritumu šķirošanā, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Pēc prezentācijas notika raidījuma ieraksts, kurā jaunieši aktīvi līdzdarbojās.