Jaunumi 2016 /

Radošais papīra pārstrādes konkurss “PAŠU ROKĀM DARINĀTS DIZAINA PAPĪRS”

Atpakaļ

“Zaļā josta” sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju un Valsts izglītības satura centru aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes, kas ir iesaistījušās makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos “Tīrai Latvijai!”, piedalīties papildu aktivitātē – radošajā papīra pārstrādes konkursā “PAŠU ROKĀM DARINĀTS DIZAINA PAPĪRS”.

Radošā konkursa nolikums

Radošā konkursa plakāts

Radošā konkursa pieteikuma anketa

Konkursa mērķis veicināt bērnos un jauniešos izpratni, ka no sašķirotas makulatūras var izgatavot jaunu papīru. Darba uzdevums: no makulatūras materiāla – izlietotā papīra izgatavot paštaisītu, jaunu DIZAINA PAPĪRU, uz kura uzzīmēt, uzrakstīt, aplicēt vai citādi radoši iestrādāt savu VĒSTĪJUMU “TĪRAI LATVIJAI!”. Darba izmērs – līdz A4 lapas izmēram; darba radošais formāts nav ierobežots.

Pieteikšanās konkursam

Reģistrācija radošajam papīra pārstrādes konkursam “PAŠU ROKĀM DARINĀTS DIZAINA PAPĪRS” notiek līdz 2017.gada 28.februārim, elektroniski reģistrējoties ELEKTRONISKAJĀ KONKURSA PIETEIKUMA ANKETĀ.

Radošie darbi jāiesūta līdz 2017.gada 24.martam.

Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana

Konkursa uzvarētājus noteiks īpaša žūrija.

Trīs labāko darbu autori saņem “Zvaigzne ABC” dāvanu kartes, kā arī interesantākie konkursu dalībnieku darbi tiks izstādīti Dabas muzeja telpās un ievietoti “Zaļā josta” 2018.gada kalendārā.

Vides kampaņa “Tīrai Latvijai!”

Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!” [ https://www.zalajosta.lv/lv/makulaturas-konkurss ]

Izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!” [ http://www.baterijas.lv/konkurss ]

Papildu informācija:

Par konkursa norisi:

Ilze Liepa-Balode, e-pasts: konkurss@zalajosta.lv; tālr.: 67808112; mob.tālr.: 27042534

Paldies konkursa galvenajiem atbalstītājiem!