Jaunumi 2011 /

Rudens talkā no lapām un atkritumiem attīrīta Ķīpsala

Atpakaļ

„Zaļā josta” un RTU Studentu parlaments Zaļā mēneša ietvaros rīkoja Rudens talku, kura norisinājās š.g. 15. oktobrī. Talkas laikā no dažādiem atkritumiem un rudenī sakritušajām lapām tika attīrītas Ķīpsalas apkārtne. Uz Rudens talku aicināts bija ikviens students, pasniedzējs, Ķīpsalas iedzīvotāji,  kā arī visi zaļi domājošie, kuriem rūp dzīvot un uzturēties tīrā un sakoptā apkārtnē, kā arī tie, kuri vēlas dienu pavadīt svaigā gaisā, reizē izdarot ļoti labu darbu.

Kopumā aizvadītajā talkā grāba, tīrīja un vāca veco drazu 28 cilvēki, tai skaitā studenti un RTU vadības pārstāvji, talkas laikā savācot  gandrīz 9000 litru ar atkritumiem. Visas dienas garumā Rudens talkas dalībniekus priecēja un izklaidēja, kā arī savu artavu Ķīpsalas attīrīšanas darbos sniedza „Zaļā josta” talismans ezītis Jostiņš un RTU studentu parlamenta Lācītis.

Vēlamies pateikt lielu paldies visiem tiem, kuri piedalījās rīkotajā Rudens talkā, kā arī ceram, ka tie, kuri šoreiz talkā nepiedalījās, nākamreiz malā nestāvēs, jo tikai kopā darbojoties varam planētu darīt „zaļāku”.

Sāc ar sevi – kļūsti zaļāks!