Jaunumi 2014 /

Sākas dalībnieku pieteikšanās bērnu un jauniešu kustību festivālam „Jaunpils 2014”

Atpakaļ

Biedrība „Kultūras laboratorija” un „Zaļā josta” aicina Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus pieteikties dalībai bērnu un jauniešu kustību festivālā „Jaunpils 2014”, kas norisināsies šī gada 30. aprīlī Jaunpils pilī. Festivālam aicināti pieteikties dalībnieki līdz 18 gadu vecumam, pārstāvot savu izglītības iestādi ar oriģinālāko un ritmiskāko dejas vai citas kustību mākslas muzikālu uzvedumu.

Festivāla nolikums

Afiša (izvietošanai izglītības iestādēs)

Uzaicinājuma vēstule

Lai piedalītos kustību festivālā „Jaunpils 2014”, ir nepieciešams izveidot grupu, iestudēt līdz 4 minūšu garu priekšnesumu vienā no kustību mākslas veidiem (aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris u.c.), un ar šo priekšnesumu pārstāvēt savu izglītības iestādi festivālā attiecīgajā vecuma grupā. Pieteikšanās festivālam norisinās līdz šī gada 20. aprīlim, piesakoties festivāla organizatorei Irēnai Martuzānei, zvanot pa tālruni 26464378 vai rakstot uz e-pasta adresi irenkom@inbox.lv.

Kustību festivāls norisināsies Jaunpils pils telpās šī gada 30. aprīlī. Festivāla ietvaros tiks noteikti labākie dejotāji pirmsskolas vecuma grupā, 1. – 4. klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā un 10. – 12. klašu grupā. Paralēli festivāla norisei paredzēta izklaidējoša programma, popularizējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu. Domāt zaļi un šķirot atkritumus mācīs SIA „Zaļā josta” un dabas draugs Ezītis Jostiņš, savukārt pārējie festivāla viesi aicinās dalībniekus piedalīties radošas darbnīcās un pārsteigt pārējos apmeklētājus, uzstājoties ar priekšnesumiem uz brīvās skatuves.

Jaunpils kustību festivālu tradicionāli organizē biedrība „Kultūras laboratorija”, SIA „Zaļā josta”, kustību studija „MIks” un pašvaldības aģentūra „Jaunpils”, pulcējot simtiem dejotāju no visas Latvijas un arī viesmāksliniekus no kaimiņvalstīm.

Papildu informācija:

Irēna Martuzāne

Tālr.: 2 6464378

E-pasts: irenkom@inbox.lv

 

Laima Kubliņa

SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja

Tālr.: 6 7808294, mob.: 2 6710793

E-pasts: laima.kublina@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv