Jaunumi 2014 /

Sākas jauns konkurss “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!”

Atpakaļ

Šā gada 2.aprīlī “Zaļā josta” aicina Latvijas vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestādes rūpēties par vidi un iesaistīties jaunajā kampaņā – konkursā “Tīrai Latvijai – Tīriem ūdeņiem!” jeb “Mana līdzdalība veidojot, saglabājot un uzlabojot vides kvalitāti publiski pieejamās vietās pie ūdeņiem savā pašvaldībā”, tādejādi veicinot skolu un citu izglītības iestāžu audzēkņu vides izglītību un izpratni par sabiedrības līdzdalības nozīmīgumu vides pārvaldības jautājumu risināšanas procesos, kā arī, caur iesaistīšanos praktiskā rīcībā un veicot aktivitātes, novērtētu un uzlabotu vietējo publiski pieejamo atpūtas vietu pie ūdeņiem vides stāvokli, kā arī attīstītu savas prasmes un iemaņas kvalitatīvas dzīves telpas organizēšanā.

Konkursa nolikums

Konkursa plakāts

Pieteikuma anketa

Uzaicinājuma vēstule izglītības iestādēm

Pieteikšanās konkursam

Pieteikšanās konkursam norisinās līdz 2014.gada 11.maijam, elektroniski atsūtot pieteikuma anketu uz e-pastu tirailatvijai@zalajosta.lv. Tālākās instrukcijas elektroniskā profila izveidei saņems katra reģistrēta komanda individuāli.

Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana

Konkursa ietvaros līdz 2014.gada 27.oktobrim komandas izvēlas un novērtē konkursā pētāmo teritoriju, ieplāno un organizē nepieciešamos labos darbus apkārtējās vides uzlabošanai; fiksē tos fotogrāfijās, aprakstos; publicē savu veikumu “Tīro ūdeņu” kartē.

Visi darbi vispirms tiks vērtēti piecos Reģionālajos konkursos: Kurzeme, Zemgale, Vidzemes, Latgale, Rīga. No katra Reģionālās kārtas konkursa tiks izvirzīti 3 labākie darbi uz Nacionālo kārtu (kopā 15 darbi), kas sacentīsies par konkursa galvenajām balvām – naudas prēmijām no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem 700 EUR, 500 EUR un 350 EUR vērtībā un citām pārsteiguma balvām.

Plašāka informācija par konkursu:

E-pasts: tirailatvijai@zalajosta.lv; tālr.: 67808321, 67808112; mob.tālr.: 27042534