Jaunumi 2019 /

Sākusies pieteikšanās “Zaļā josta” vides kampaņas “Tīrai Latvijai!” noslēguma svētkiem

Atpakaļ

Sākusies pieteikšanās “Zaļā josta” vides kampaņas “Tīrai Latvijai!” noslēguma svētkiem, kas noritēs lielākajā meža izziņas pasākuma “Latvijas Meža dienas 2019” ietvaros.

Norises vieta un laiks: Tērvete, 2019. gada 24. maijs no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Vides kampaņas “Tīrai Latvijai!” noslēguma svētkos un Meža izziņas pasākumā “Latvijas Meža dienas 2019” aicināti ierasties visu to izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī viņu skolotāji, ģimenes un atbalstītāji, kas piedalījušies “Zaļā josta” rīkotajos makulatūras, izlietoto bateriju vākšanas konkursos “Tīrai Latvijai!”, un radošajā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai”, kā arī AS “Latvijas valsts meži” vides izglītības programmu dalībnieki un citi interesenti, kam rūp mežs un tīra vide!

Dalību aicinām reģistrēt līdz 15. maijam, aizpildot sekojošo elektronisko anketu.

Svētki noritēs dabas parka jaunākajā daļā – Kurbada zemē – ārpus parka maksas teritorijas, kur laikā no plkst. 10.00 līdz 17.00 visu vecumu bērni un pieaugušie varēs iepazīt vairāk nekā 50 meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties daudzveidīgās vides izglītojošās aktivitātēs.

Pasākumā vienkopus pulcēsies dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas, kas visas rūpēsies par apmeklētāju iesaistīšanu un labsajūtu.

Uz skatuves uzstāsies populāri mūziķi un notiks konkursu uzvarētāju apbalvošana. Darbnīcu gala saraksts, dienas scenārijs un pasākuma karte tiks publicēta vēlāk.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Skolas, kas būs pieteikušās līdz 15. maijam, saņems papildu mācību un informatīvos materiālus pirms pasākuma. Skolas, kas iesaistītas dažādās vides izglītības programmās, pasākuma dienā saņems arī īpašo atzinības balvu no AS “Latvijas valsts meži” – dāvanu karti klasei Latvijas valsts mežu dabas parka Tērvetē bezmaksas apmeklējumam, kuru varēs izmantot līdz gada beigām, kā arī “Zaļa josta” sarūpētas atlaižu kartes ieejai dažādās Dabas un izklaides vietās.

Kā tiks organizēta apmeklētāju plūsma?

Ieeja pasākumā 24. maijā skolēnu grupām būs no pasākuma teritorijas gala, kur paredzēta autobusu pietura bērnu grupu izlaišanai, lai apmeklētāju plūsmu organizētu virzienā uz centrālo skatuvi, samazinātu veicamo distanci un nodrošinātu apmeklētāju komfortu.

Pasākuma transporta karte redzama šeit.