Jaunumi 2018 /

Seminārs „Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā” 27.03.2018.

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” aicina apmeklēt semināru „Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā”, kas norisināsies šī gada 27. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Gaismas pils” konferenču centrā, sākums plkst. 10.00. Semināra darba valoda – latviešu.

Seminārs tiek rīkots ar mērķi sniegt grāmatvežiem un citiem uzņēmumu atbildīgajiem pārstāvjiem svarīgāko informāciju atskaišu un pārskatu sagatavošanas brīdī, uzlabojot izpratni par korektu iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu, kā arī videi kaitīgu preču, tostarp elektroiekārtu, plūsmas uzskaiti un apsaimniekošanas procesu uzņēmumā.

 

Semināra programma

“Zaļā josta” aktualitātes, Mārtiņš Eglīte, SIA “Zaļā josta”

Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā, Mārtiņš Krūmiņš, SIA “Zaļā josta”

Normatīvo aktu aktualitātes dabas resursu nodokļa piemērošanā”, Rudīte Vesere, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

„Aktualitātes ražotāju atbildības sistēmu uzraudzībā”, Atis Treijs, Valsts vides dienests

   >>Semināra programma izvērstā veidā drukai (PDF)

 

Semināra norises vieta, laiks

Norises vieta: Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) “Gaismas pils” konferenču centrs, Rīga, Mūkusalas iela 3. Ērta nokļūšana ar visa veida sabiedrisko transportu. Braucot ar auto, iespēja novietot to LNB maksas autostāvvietā (Mūkusalas ielā 5) – semināra dalībniekiem pirmā stunda maksā 1 eur, katra nākamā 0,65 eur (atlaide tiks piemērota, norēķinoties LNB Klientu apkalpošana centrā).

Norises laiks: plkst. 10.00-14.00, ierašanās no plkst. 9.30.

 

Reģistrācija semināram

Lai piedalītos seminārā, nepieciešams reģistrēties, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu šeit: www.visidati.lv/aptauja/1167223950/

Dalībnieku reģistrācija norisinās līdz 2018. gada 22. martam vai kamēr ir pieejamas brīvas vietas.

 

Dalības maksa

SIA „Zaļā josta” klientiem dalība seminārā bez maksas.

Uzņēmumu pārstāvjiem, kas nav SIA „Zaļā josta” klienti, dalības maksa 20,00 Eur. Noslēdzot apsaimniekošanas līgumu ar SIA „Zaļā josta” līdz 10.05.2018., dalības maksa tiks atgriezta.

 

Izdales materiāli

Visiem semināra dalībniekiem tiks nodrošināti bezmaksas izdales materiāli latviešu valodā.

 

Apliecinājums par dalību

Visiem semināra dalībniekiem, kas apmeklēs visas semināra lekcijas, tiks izsniegts SIA „Zaļā josta” apstiprināts sertifikāts par semināra kursa noklausīšanos (pieprasīt, reģistrējoties semināram).

 

Jautājumi par semināru?

Ja Jums ir radušies jautājumi par semināru, lūdzu, zvaniet pa tālruni 26710793 vai 67607880.