Jaunumi 2018 /

Seminārs „Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā” – video un prezentācijas

Atpakaļ

2018. gada 27. martā norisinājās SIA “Zaļā josta” organizēts seminārs klientiem „Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā”.

Seminārs tika rīkots ar mērķi sniegt grāmatvežiem un citiem uzņēmumu atbildīgajiem pārstāvjiem svarīgāko informāciju atskaišu un pārskatu sagatavošanas brīdī, uzlabojot izpratni par korektu iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu, kā arī videi kaitīgu preču, tostarp elektroiekārtu, plūsmas uzskaiti un apsaimniekošanas procesu uzņēmumā. Īpaši aktuāla bija semināra diskusiju daļa, kurā eksperti sniedza atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

 

 Ievadruna, “Zaļā josta” aktualitātes, Mārtiņš Eglīte, SIA “Zaļā josta”

 

Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču plūsma un dabas resursu nodokļa uzskaite uzņēmumā, Mārtiņš Krūmiņš, SIA “Zaļā josta”

Prezentācija

 

Normatīvo aktu aktualitātes dabas resursu nodokļa piemērošanā, Tatjana Alekse, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Prezentācija

 

Aktualitātes ražotāju atbildības sistēmu uzraudzībā, Atis Treijs, Valsts vides dienests

Prezentācija

 

Diskusiju bloks

 

Ja pēc semināra noskatīšanās Jums ir palikuši neatbildēti jautājumi, droši rakstiet uz e-pastu info@zalajosta.lv – mūsu eksperti sniegs Jums izsmeļošu konsultāciju.