Jaunumi 2009 /

SIA „Zaļā josta” aicina piedalīties labdarības akcijā „Vairo prieku!”

Atpakaļ

Tuvojoties gada nogales svētkiem, SIA „Zaļā josta” aicina piedalīties labdarības akcijā „Vairo prieku!”, daloties ar siltām jūtām un cerību prieku, sniedzot palīdzību Īslīces SOS bērnu ciemata iemītniekiem. Labdarības akcija norisinās Mūkusalas Biznesa Centra ietvaros Rīgā līdz šī gada 18. decembrim un tajā tiek aicināti piedalīties visi Mūkusalas Biznesa Centrā strādājošie, kā arī viņu radi un draugi.

Šobrīd, kad daudzi līdzcilvēki ir nonākuši finansiālās grūtībās, SIA „Zaļā josta” aicina ikvienu no mums palīdzēt viņiem pārvarēt šo grūto periodu, daloties ar, iespējams, nevajadzīgām, taču patiesībā kādam ļoti noderīgām mantām. Labdarības akcijas „Vairo prieku!” ietvaros ikviens tiek aicināts ziedot:

  • Grāmatas;
  • Apģērbu un apavus;
  • Aksesuārus – cimdus, šalles, cepures, rotaslietas, somas utt.;
  • Rotaļlietas un spēles;
  • Higiēnas un kosmētikas piederumus, kā arī citas noderīgas lietas bērniem vecumā no 1 līdz 18 gadiem.

Sarūpētās dāvanas aicinām novietot speciālā ziedojumu kārbā, kas atrodas pie Mūkusalas Biznesa Centra apsarga, vai ienest SIA „Zaļā josta” birojā Rīgā, Mukusalas ielā 41b. Papildus informāciju par labdarības akciju iespējams iegūt, sazinoties ar Katrīnu Eglīti pa tālruni 67607886, vai rakstot uz e-pastu katrina.eglite@zalajosta.lv.

Vairosim prieku kopā! Sasildīsim bērnu sirsniņas un iedegsim prieka dzirksti viņu actiņās!