Jaunumi 2013 /

SIA „Zaļā josta” apsveic radošā konkursa „Vide 2.0” laureātus, kas ar savām radošajām videi draudzīgajām idejām spējuši pārsteigt un iepriecināt

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” paziņo, ka ir noskaidroti radošā konkursa „Vide 2.0” laureāti, kas ar saviem vides aizsardzības plakātiem ir parādījuši savas idejas un iepriecinājuši gan konkursa žūriju, gan arī ekomedija „Tīrai Latvijai”  www.tirailatvijai.lv apmeklētājus . Kopumā radošajam konkursam iesūtīti 20 darbi.

Konkursa uzvarētāji, kuru darbi atbilduši visiem izvirzītajiem kritērijiem un atzīti par labākajiem, ir:

Jaunākajā vecuma grupā (16–19 gadi): Karola Rubene ar darbu Papīrs.Stikls.Plastmasa.”

Vidējā vecuma grupā (20–24 gadi): Alīna Batogevska ar darbu “Saudzē tīru gaisu.”

Pieaugušo vecuma grupas (25+) uzvarētāja ir Gundega Stepanova ar darbu “Domā kā tu dzīvo.”

Konkursa “Vide 2.0” simpātiju balvu saņem Gundega Stepanova, par kuras darbu publiskajā balsojumā kopumā tika atdotas 384 balsis.

Konkursa uzvarētāju darbi publicēti SIA „Zaļā josta” mājas lapā www.zalajosta.lv un ekomedijā “Tīrai Latvijai” www.tirailatvijai.lv .

Konkursa uzvarētāju darbi pēc konkursa noslēguma būs apskatāmi vides reklāmas stendos pilsētas ielās, pateicoties vides reklāmas operatora „JCDecaux Latvija” atbalstam. Par izstādīšanas vietām uzvarētājiem tiks paziņots atsevišķi.

SIA „Zaļā josta” izsaka pateicību visiem, kas piedalījās konkursā un atsūtīja mums savus interesantos un radošos vides aizsardzības plakātus.

Papildus informācija:

Madara Kavace

SIA „Zaļā josta” pārstāve

Tālr.: 67808294

E-pasts: madara.kavace@zalajosta.lv

www.zalajosta.lv

Paldies konkursa atbalstītājiem – vides reklāmas operatoram „JCDecaux Latvija”, interneta portālam „TVNET”, kā arī SIA „Digitālā Pele”.