Jaunumi 2010 /

SIA „Zaļā josta” dabas draugs Ezītis Jostiņš apciemo mazos Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientus, vēlot drīzu atveseļošanos un sekmīgu skolas gaitu uzsākšanu

Atpakaļ

Zinību dienā – 1. septembrī – SIA „Zaļā josta” ar dabas draugu Ezīti Jostiņu devās apciemot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezera nodaļas mazos pacientus, apsveicot ar skolas gaitu sākumu un vēlot sekmīgu un aizraujošu mācību gadu un, pats galvenais, stipru veselību. Bērni Jostiņu sagaidīja ar lielu sajūsmu un labprāt aprunājās ar viņu.

SIA „Zaļā josta” Zinību dienā dāvāja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem un personālam īpašu dāvanu – desmit raibas un dzīvespriecīgas bērnu zīmējumu virtenes slimnīcas telpu izrotāšanai. Virtenēs ietvertie zīmējumi ir tapuši vizuālās mākslas konkursa „Mani ieteikumi, kā saudzēt dabu” ietvaros šī gada pavasarī un tajos zīmējumu autori ir centušies atainot savas pārdomas par dabu ap mums – tās skaistumu, pastāvošajām vides problēmām, mūsu ietekmi uz dabu, kā arī sniegt nozīmīgus ieteikumus, kā mēs visi varam rūpēties par vidi ap mums, saudzēt dabu un būt dabas draugiem. Līdz ar šo dāvanu, „Zaļā josta” vēlējās nodot bērnu gaišās domas par dabu un Zinību dienā izglītot bērnus vides saudzēšanā un dabas skaistuma novērtēšanā. Turklāt bērnu zīmējumu košās krāsas ne tikai lieliski izdaiļos slimnīcas telpas, bet arī priecēs mazo pacientu sirsniņas, veicinot ātrāku atveseļošanos.

Dāvātās zīmējumu virtenes slimnīcas telpās tiks izvietotas 2. septembrī un būs apskatāmas sarūpējusi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezera nodaļas gaiteņos.