Jaunumi 2011 /

SIA „Zaļā josta” Eiropas Savienības Dārza svētkos 8. maijā

Atpakaļ

Aizvadītajā svētdienā, 8. maijā, Vērmanes dārzā no plkst. 12:00 līdz 18:00 norisinājās par godu Eiropas dienai veltītie Eiropas Savienības Dārza svētki. Šogad pasākums bija veltīts Eiropas Brīvprātīgā darba gadam 2011, ar mērķi popularizēt un aicināt iesaistīties brīvprātīgajā darbā, kā arī veicinātu sabiedrības izpratni par brīvprātīgā darba nozīmi un ieguvumiem.

Visas dienas garumā pasākuma apmeklētāji varēja apmeklēt informatīvās teltis, lai iepazītos ar brīvprātīgā darba iespējām sociālajā, veselības, vides, sporta un brīvā laika pavadīšanas, izglītības un starptautiskās sadarbības jomās, kā arī sīkāk iepazītu daudzu uzņēmumu un organizāciju darbību.

Pasākuma laikā darbojās vides izglītības telts, kurā no plkst. 12:00 – 13:00 ikviens interesents varēja iepazīties ar SIA „Zaļā josta” darbību, noskatoties filmiņu un prezentāciju par uzņēmuma darbības sfēru un veiktajām aktivitātēm vides izglītības jomā, kā arī tika piedāvāts iesaistīties brīvprātīgajā darbā uzņēmumā. Gan lieli, gan mazi tika aicināti piedalīties atmiņas spēlē par SIA „Zaļā josta” darbību un viktorīnā par atkritumu šķirošanu. Savukārt ārpusē pie telts bija iespēja aplūkot izstādi, kas veltīta atkritumu pārstrādei, un nofotografēties kopā ar SIA „Zaļā josta” talismanu ezīti Jostiņu, kas, kā īpaši piesaistīja mazāko pasākuma apmeklētāju uzmanību.

SIA „Zaļā josta” izsaka pateicību visiem pasākuma apmeklētājiem un organizatoriem, un ceram uz sadarbību arī turpmāk!