Jaunumi 2012 /

Šo piektdien Jaunpilī norisināsies bērnu un jauniešu kustību festivāls „Jaunpils 2012”, pulcējot 900 dalībniekus un viesmāksliniekus

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” un biedrība „Kultūras laboratorija” sadarbībā ar kustību studiju „MIks” un pašvaldības aģentūru „Jaunpils”” informē, ka jau šo piektdien Jaunpils pilī norisināsies par tradīciju kļuvušais bērnu un jauniešu kustību festivāls „Jaunpils 2012”. Šogad dalību festivālā apstiprināja vairāk kā 900 dalībnieku, kā arī īpašie viesi – capoeira puišu grupa „Cardao de ouro”.

Bērnu un jauniešu kustību festivāls „Jaunpils 2012” norisināsies 2012. gada 27. aprīlī no plkst. 14.00 Jaunpils pilī, Jaunpilī. Festivālā par labāko dejotāju titulu sacentīsies bērni un jaunieši, sākot no pirmsskolas vecuma bērniem līdz vidusskolēniem.

„Zaļā josta” dāvās visiem festivāla dalībniekiem lielisku iespēju izmēģināt savas iemaņas PET pudeļu šķirošanā, sacenšoties par veiklākā pudeļu šķirotāja titulu duelī ar Šķiromānu Zigi. Šķiromāns Zigis ir unikāla dizaina un mehānisma PET pudeļu šķirošanas spēle, kas pirmo atzinību guvusi pērn Positivus festivāla laikā. Šogad Šķiromāns Zigis sabiedrības vides izglītības programmu sāks festivālā „Jaunpils 2012”, mācot mazos festivāla dalībniekus ikdienā šķirot atkritumus.

Festivāla dalībniekus priecēs īpašie viesi – puišu grupa „Cardao de ouro”, demonstrējot capoeira priekšnesumus, kas sevī apvieno deju, cīņu, mūziku un filozofiju. Festivāla laikā būs iespēja aktīvi iesaistīties radošajās darbnīcās, apmeklēt „Zvaigzne ABC” grāmatu galdu, fotografēties kopā ar „Berga foto” un „Swedbank” talismaniem – Pīli un Vāveri.

Uz tikšanos Jaunpils pilī 27. aprīļa pēcpusdienā, festivāla svinīgā atklāšana plkst. 14.00 Jaunpils pils zālē.