Jaunumi 2023 /

Šo piektdien. 6.janvārī, pirmizrādi piedzīvos iespējams zaļākais podkāsts visā pasaulē – “Zaļais mikrofons”

Atpakaļ

Šo piektdien, 6. janvārī, nākamās paaudzes televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvos iespējams zaļākais podkāsts visā pasaulē – “Zaļais mikrofons”. Podkāstā dziedātājs un TV seja Roberto Meloni  aizraujošā un dinamiskā veidā iztaujās Latvijas populārākos mūziķus un influencerus par dažādām zaļām tēmām, lai uzzinātu, kurš no visiem ir patiess dabas draugs, bet kuram iet kā pa celmiem. Podkāsts “Zaļais mikrofons” ir nebijis projekts, kurā vienuviet tiekas zaļais dzīvesveids, patiess humors un Latvijas iemīļotākie mūziķi.

“Par zaļo dzīvesveidu, vides saudzēšanu un atkritumu apsaimniekošanu ir jārunā viegli, iedvesmojoši un ikvienam saprotami – tikai tā mēs panāksim, ka rūpes par vidi būs ne tikai modes lieta, bet arī mūsu visu ikdiena. Tāpēc esam radījuši Latvijā zaļāko podkāstu, kurā savā zaļajā pieredzē, pārdomās un viedokļos dalās Latvijā atpazīstami cilvēki, iedvesmojot un motivējot skatītājus sekot viņu piemēram,” par podkāsta ideju stāsta “Zaļā josta” pārstāve Laima Kubliņa. Podkāstā piedalās Jānis  Krīvēns no grupas “Singapūras satīns” jeb Krivenchy, Andrejs Reinis Zitmanis no grupas “Sudden Lights”, reperis ansi, Kristers Rudzītis no grupas “Sub Scriptum”, dziedātāja MARTA, dziedātāja Patrisha, Valters Pūce no grupas “DAGAMBA”, kā arī reperis, dziesmu autors un mūzikas producents rolands če. Mūziķus iztaujā un podkāsta īpašo rozīnīti piešķir dziedātājs un TV seja Roberto Meloni – kas ar zaļo dzīvesveidu, atjautīgiem jokiem un trāpīgiem komentāriem ir uz tu.

Globālā sasilšana – mīts vai patiesība? Kas ir kaitīgāk dabai – nomest pudeli mežā, vai izsmēķi mežā? Kurš no Latvijas mūziķiem ir patiess dabas draugs un staigā apkārt ar savām tašiņām, ņemot līdzi arī savu salmiņu, termokrūzi un pudeli? Slavenību pieredzi, veiksmes un izgāšanās skatāmas podkāstā “Zaļais mikrofons” televīzijā Go3 piektdienās, pirmizrāde jau 6. janvārī. Podkāsts skatāms arī “Zaļā josta” Youtube kanālā bez abonēšanas maksas.

Podkāstu “Zaļais mikrofons” veido SIA “Zaļā josta” sadarbībā ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” un radošo aģentūru “Ai Production”.