Jaunumi 2016 /

Stopiņu novada Jauniešu dienās 20. augustā “Clean R” un “Zaļā josta” mudinās šķirot atkritumus

Atpakaļ

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” šā gada 20.augustā piedalīsies Stopiņu novada  domes rīkotajās “Jauniešu dienās”, stāstot un organizējot izglītojošas aktivitātes par atkritumu šķirošanu, tās noderīgumu un ieguvumiem.

Pasākuma laikā no plkst. 12:00 – 18:00 Ulbrokā, pie Volejbola laukuma būs izvietota SIA “Clean R” telts, kurā sadarbībā ar “Zaļā josta” notiks vides izglītības aktivitātes, kas būs saistošas gan bērniem un jauniešiem, gan viņu vecākiem un citiem interesentiem.

Pasākuma ietvaros mazākajiem būs iespēja mācīties, kā pareizi šķirot atkritumus, krāsot un pildīt dažādus uzdevumus, savukārt jauniešiem, tiks piedāvāta iespēja piedalīties ““Clean R” uzdevumu takā” – orientēšanās aktivitātē, kas saistīta ar atkritumu apsaimniekošanu un rūpēm par tīru vidi. „Zaļā josta” aicinās iedzīvotājus piedalīties atraktīvā plastmasas pudeļu šķirošanas spēlē, ļaujot ikvienam pašu spēkiem pārliecināties, ka šķirot atkritumus ir vienkārši un jautri.

Plkst. 16:00 notiks izloze, kurā tiks izlozētas trīs  vērtīgas balvas – “Līvu Akvaparka” dāvanu kartes 30 EUR vērtībā. Tāpat aktīvākajiem un atjautīgākajiem būs iespēja saņemt veicināšanas balvas.