Jaunumi 2008 /

Strazdumuižas ciemata svētki

Atpakaļ

Šī gada 15. augustā Rīgas svētku ietvaros SIA „Zaļā josta” aicināja lielus un mazus piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, atzīmējot divdesmit pirmos Strazdumuižas ciemata svētkus, kas jau no plkst. 10.00 rītā norisinājās ciemata parkā pie Juglas ezera.

Ciemata svētkus tradicionāli rīkoja Latvijas Neredzīgo biedrības klubs „Strazdumuiža”, svētku ietvaros suminot un pagodinot ciemata visvecākos iedzīvotājus un gada laikā piedzimušos mazuļus. Tāpat svētku ietvaros tika sveikti čaklākie rokdarbnieki un skaistāko puķu dārzu īpašnieki.

Svētku muzikālo baudījumu sniedza viena no Latvijā pazīstamākajām kantri mūzikas grupām „Dakota”, savukārt ar Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas atbalstu mazākie pasākuma apmeklētāji tika aicināti izvizināties ar zirdziņu un baudīt priekus piepūšamajās atrakcijās. Visiem svētku apmeklētājiem bija iespēja aplūkot redzes invalīdu sagatavoto rokdarbu izstādi.

SIA „Zaļā josta” ciemata svētku laikā aicināja ikvienu interesentu piedalīties zīmējumu konkursā par dabas aizsardzības tēmu, kā arī piedāvāja aizraujošus konkursus lieliem un maziem, kuros par pareizām atbildēm varēja iegūt saldumus un dabai draudzīgas balvas, kā arī pārbaudīt savas zināšanas atkritumu šķirošanā.

Papildus konkursiem SIA „Zaļā josta” pārstāvji informēja apmeklētājus par atkritumu šķirošanu un to otrreizējo pārstrādi, kā arī piedāvāja aplūkot informatīvas instalācijas un plakātus par makulatūras pārstrādes tēmu.