Jaunumi 2011 /

Sveču liešana un akustisks koncerts pulcē plašu Zemes stundas sagaidīšanas pasākuma dalībnieku skaitu

Atpakaļ

Aizvadītajā nedēļā, 26. marta vakarā klubā „Nabaklab” norisinājās Zemes stundas sagaidīšanas pasākums, kuru organizēja SIA „Zaļā josta”, Pasaules Dabas Fonds un Latvijas Universitātes Studentu Padome.

Pasākuma laikā apmeklētāji tika aicināti izliet pašu gatavotu Zemes stundas sveci un uzrakstīt savu apņemšanos, kas kalpos kā jauks atgādinājums, ka ikvienam darot kaut mazliet, mēs varam izdarīt ļoti nozīmīgu darbu mūsu planētas labā.

Vakara gaitā pasākuma apmeklētāji varēja baudīt akustisko koncertu Latvijas iecienīto mūziķu „Tēja vienam”, Imanta Dakša un dueta „Momend” sniegumā, klausīties bērnu dzejas lasījumu par vides tēmu un atkritumu šķirošanu, vērot vides performances ar piemēriem no Zemes stundas pasākumiem citur pasaulē un nogaršot SIA „Madara” gādātos dabiskos „MADARA drinks” dzērienus.

Kopumā pasākums tika aizvadīts ļoti jaukā, darbīgā, taču miera pilnā un mājīgā atmosfērā sveču gaismā, gaisā virmojot sojas vaska aromātam no izlietajām svecēm un akustiskās mūzikas skaņām.

Pasākuma kulminācijā, Zemes stundas laikā, katrs dalībnieks varēja radīt daļu no kopīgā vēstījumā – simboliskas Zemes stundas „60+” zīmes, ko no pašu lietajām svecēm veidoja pretim Brīvības piemineklim Rīgā.

SIA „Zaļā josta” izsaka pateicību visiem pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem, cerot, ka vārdos izteiktie solījumi mūsu planētai tiks rūpīgi realizēti visu nākošo gadu!