Jaunumi 2014 /

Talsu MTB maratona dalībniekus priecē “Zaļā josta” vides izglītības spēle un Ezītis Jostiņš

Atpakaļ

Svētdien, 13.jūlijā, Talsu apkaimes slēpošanas kūrortā „Kamparkalns” norisinājās 4. Vivus.lv MTB maratona posms, kurš arī šoreiz pulcēja iespaidīgu sportistu skaitu. Tieši  Talsu posma trase no dalībnieku puses atzīta kā viena no tehniski sarežģītākajām un fiziski smagākajām trasēm, tāpēc gan sportistu, gan interesentu starta un finiša zonā slēpošanas trases kalna augšā netrūka nedz pirms starta, nedz arī sacensību norises laikā.

Ar „Zaļā josta” atbalstu Talsos viesojās arī Ezis Jostiņš, kurš, kā jau ierasts, ir svarīgākais un stiprākais atbalsts mazākajiem sportistiem. Eža Jostiņa virsvadībā noritēja iesildīšanās nopietnajiem startiem „LIMPO Bērnu Brauciena” distancē, kurai bija milzu atsaucība. Teju visi sportisti ar lielu prieku un atdevi iesaistījās Jostiņa vingrošanas nodarbībā. Jāpiemin, ka Ezis Jostiņš bija svarīgs mazajiem arī pirms starta un pēc finiša, nemitīgi atbalstot viņus ar aplausiem un uzmundrinot pēc nopietnajām sacensībām.

Pēc „LIMPO Bērnu Brauciena” tika organizētas vides izglītības spēles par atkritumu šķirošanu. Gan bērni, gan viņu vecāki un radinieki labprāt iesaistījās spēlē un ar lielu interesi ieguva jaunu pieredzi atkritumu šķirošanā. Tika lauzti pāris mīti par pareizu atkritumu šķirošanu, kā arī tika sniegts daudz jaunas informācijas par to, kā vislabāk šķirot atkritumus pareizi. Visi spēles dalībnieki atzina, ka caur jautru un visai ģimenei lieliski piemērotu aktivitāti iespējams gūt jaunas zināšanas par tik ikdienišķu lietu kā atkritumu šķirošanu.

„Zaļā josta” aktivitātes paredzētas arī pārējos Vivus.lv MTB maratona posmos:

5. posms 17. augustā Cēsīs

6. posms 13. septembrī Baldonē