Jaunumi 2021 /

Televīzijas raidījumu cikls “Soli priekšā”

Atpakaļ

Ar ,,Zaļā josta” līdzdalību tapis jauns raidījums “Soli priekšā”, lai padziļinātāk  izglītotu sabiedrību un veicinātu tās izpratni par vides jautājumiem. Raidījuma saturs ne tiekai rosinās uz ikdienas paradumu maiņu, izvēloties videi draudzīgākus paradumus, bet arī radīs dziļāku izpratni par  vides un dabas resursu saudzīgu  izmantošanu mājsaimniecībās, uzņēmumos un sabiedrībā kopumā.

Informatīvi izglītojošā raidījuma laikā ne tikai pastāstīsim, kā mēs paši kā uzņēmums domājam par ilgtspēju, bet arī dosimies ciemos pie mūsu sadarbības partneriem, lai sniegtu sabiedrībai iespēju ielūkoties gan atkritumu šķirošanas aizkulisēs, gan noskaidrotu, kādas ir mūsu katra iespējas ietekmēt mūsu ekoloģiskās pēdas nospiedumu, izvēloties dažādus alternatīvus risinājumus preču iegādē un padarot gudrāku un pārdomātāku mūsu ikdienas soli.

Kā dzīvot dabai draudzīgi, kādas klimata pārmaiņas mūs skars nākotnē, vai sliekas ir ēdamas? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem raidījuma laikā radīsim atbildes kopā  ar atraktīvo raidījuma vadītāju Roberto Meloni un kopumā 12 epizodēs kopā ar dažādiem nozaru ekspertiem iepazīsim tēmas, kas saistītas ar vides un ilgstpējas jautājumiem.

Raidījums televīzijas ekrānos skatāms katru ceturtdienu sākot no 2021. gada 23. decembra plkst. 20:00, kanālā RīgaTV24 un pēc tam visas epizodes pieejamas Ai Production Latvia YouTube kanālā.

Raidījumu veido radošā aģentūra Ai Production.

 

Pirmā epizode “Pielāgošanās klimata pārmaiņām”:

Otrā epizode “Pārtikas ilgtspēja”:


 

Trešā epizode “Videi draudzīga uzņēmējdarbība”:

Ceturtā epizode “Materiālu dažādība”:

Piektā epizode “Atkritumu šķirošana”:

 

Sestā epizode “Life Hacks zaļākai ikdienai”:

Septītā epizode “Izglītības iespējas vides un inženiertehniskajās nozarēs”:

Astotā epizode “Vides ietekme uz sabiedrības veselību”:

Devītā epizode “Videi draudzīga infrastruktūra”:

Desmitā epizode “Tīrā enerģija”:

Vienpadsmitā epizode “Videi draudzīga elektronika”:

Divpadsmitā epizode “Videi draudzīga mājsaimniecība”: