Jaunumi 2014 /

Uzlīmes

Atpakaļ

Atgādinājuma uzlīmes – taupi resursus!

Ja esi aktīvs dabas draugs un ikdienā labprāt iesaisties atkritumu šķirošanā, taupi elektrību un ūdeni un esi tas, kurš neaizmirst izslēgt gaismu arī pēc citiem, tad „Zaļā josta” piedāvā atraktīvu palīgu tieši tev! Iedvesmojoties no zīmola HU2, esam izveidojuši sagataves uzlīmju izgatavošanai mājas apstākļos. Šīs uzlīmes vari līmēt pie gaismas slēdžiem mājās vai darba vietā, tādējādi atgādinot arī pārējiem mājiniekiem vai kolēģiem neaizmirst izslēgt gaismu.

Viss, kas ir jādara – jāizdrukā šie attēli uz A4 formāta līmpapīra vai bieza papīra, jāizgriež kvadrāts (sanāks atvere, lai uzlīmi aplīmētu apkārt gaismas slēdzim) un jāpielīmē tā pie sienas ap gaismas slēdzi. Tagad par elektrības taupīšanu aizdomāsies arī tie, kas līdz šim domāja, ka gaisma izdzisīs pati no sevis.

     

Uzlīmes PDF formātā (4 gab)

 

Uzlīmes uz dalītās vākšanas konteineriem šķirotajiem atkritumiem

   

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar atkritumu apsaimniekotāju uzņēmumu SIA “Vides pakalpojumu grupa” izgatavoja informatīvi izglītojošas uzlīmes, kas paredzētas dalīto atkritumu konteineriem – PAPĪRAM un PET pudelēm. Projekta mērķis ir ar izglītojošu uzlīmju palīdzību informēt, izglītot sabiedrību ko drīkst attiecīgajos konteineros izmest un ko nedrīkst, tādējādi veicinot sabiedrības izglītošanu dalīto atkritumu šķirošanā.

SIA “Vides pakalpojumu grupa” (http://www.vpgrupa.lv/ir SIA „Zaļā josta” sadarbības partneris, kas specializējas atkritumu apsaimniekošanā un teritoriju sakopšanā. Kā viena no darbības nozarēm SIA “Vides pakalpojumu grupa” ir arī dalīto atkritumu savākšana un transportēšana.

Uzlīmes lejupielādēšanai: