Jaunumi 2020 /

Uzmanību! Pagarināti kampaņas “Tīrai Latvijai” un Izaicinājuma “Atkritumiem NĒ” norises termiņi!

Atpakaļ

Sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī, “Zaļā josta” makulatūras vākšanas un izlietoto bateriju vākšanas konkursos “Tīrai Latvijai” tiek pagarināts otrreizējo izejvielu izvešanas termiņš līdz 30.04.2020.! Paldies visām izglītības iestādēm par atsaucību, kas jau ir nodevušas makulatūru un baterijas, kā arī palīdzējušas šoferim salikt otrreizējās izejvielas transportlīdzeklī! 

Pirms doties uz jūsu izglītības iestādi pakaļ savāktajām otrreizējām izejvielām, ar Jums sazināsimies un saskaņosim datumu un laiku. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tiešo ar apsaimniekotāju, kas izvedīs jūsu savāktās otrreizējās izejvielas.

Makulatūra:

SIA “LĪGATNES PAPĪRS”, tālrunis 28328248;
SIA “BALTICFLOC”, tālrunis 29445672;
SIA “AP KAUDZĪTES”, tālrunis 25132381.
 

Izlietotās baterijas:

AS “BAO”, tālrunis 67612259.

Plašāka informācija ŠEIT.

– – – – – – – –

Izaicinājumam “Atkritumiem NĒ” pagarināts darbu iesniegšanas termiņš

Informējam, ka ārkārtas stāvokļa valstī dēļ Izaicinājumam “Atkritumiem NĒ” ir pagarināts paveikto darbu apkopošanas un video ieteikumu iesniegšanas termiņš līdz 31.05.2020.

Aicinām visas Izaicinājuma dalībnieku komandas sargāt savu un tuvinieku veselību un visus izaicinājuma posmus veikt droši, mājās, apspriežot un apkopojot paveikto attālināti. Ceram, ka maija otrajā pusē jau tiks rasta iespēja kopīgai video filmēšanai klātienē. Ja nē, tad noteikti ir iespēja samontēt attālināti filmētus video vienā failā.
 

Plašāka informācija ŠEIT.