Jaunumi 2016 /

Uzsākta dalībnieku pieteikšanās kustību festivālam „Jaunpils 2016”

Atpakaļ

Uzsākta dalībnieku reģistrācija kustību festivālam “Jaunpils 2016”, kas norisināsies šī gada 29. aprīlī Jaunpilī. Festivālam aicināti pieteikties Latvijas izglītības iestāžu audzēkņi vecumā līdz 18 gadiem, kā arī mūžam jaunie dejotāji. Festivāls ik gadu pulcē simtiem lielu un mazu dejotāju no visas Latvijas, apvienojot kustības elementus ar videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu.

Festivāla nolikums

Kustību festivāls “Jaunpils 2016” ir īpašs ar to, ka paralēli dalībnieku deju uzvedumiem tiek plaši domāts par videi draudzīgu un veselīgu izklaidi kā lieliem, tā maziem. Festivāla ilggadējais līdzorganizators “Zaļā josta” arī šogad sarūpējis dalībniekiem virkni aizraujošu vides izglītības spēļu un konkursu, mācot bērniem šķirot atkritumus un skaidrojot, kā ikviens no mums var padarīt vidi tīrāku un zaļāku. Kā katru gadu pils pagalmā darbosies brīvā skatuve, radošās darbnīcas, plkst. 16.00 pie mazajiem dejotājiem ciemosies liello leļļu muzikālais teātris „Varavīksne” ar izrādi „Dakteris Aikāsāp un draugi”. Iespēja iziet ekskursijas pa pili un tās apkārtni pils dāmu pavadībā.

Festivālā “Jaunpils 2016” aicināti pieteikties deju kolektīvi vai grupas ar līdz 4 minūšu garu priekšnesumu vienā no kustību mākslas veidiem (aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris u.c.). Dalībnieki tiks vērtēti atbilstoši pārstāvētajai vecuma grupai – pirmsskolas vecuma grupā, 1. – 4. klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā, 10. – 12. klašu grupā vai mūžam jaunajā grupā. Dalībnieku pieteikumi tiek gaidīti līdz š.g. 20. aprīlim, sūtot pieteikumus uz e-pastu irenkom@inbox.lv vai zvanot festivāla organizatorei Irēnai Martuzānei pa tālruni 26464378.

Paralēli festivāla norisei paredzēta izklaidējoša programma, popularizējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu.

Jaunpils kustību festivālu tradicionāli organizē biedrība „Kultūras laboratorija”, SIA „Zaļā josta”, kustību studija „MIks” un pašvaldības aģentūra „Jaunpils”, pulcējot simtiem dejotāju no visas Latvijas.

Papildu informācija:

Irēna Martuzāne

Tālr.: 2 6464378

E-pasts: irenkom@inbox.lv