Jaunumi 2018 /

Uzsākta dalībnieku pieteikšanās kustību festivālam “Jaunpils 2018”

Atpakaļ

Izsludināta dalībnieku reģistrācija gada lielākajam kustību festivālam “Jaunpils 2018”, kas tradicionāli aprīļa izskaņā norisināsies Jaunpils pilī, pulcējot lielus un mazus dejotājus no visas Latvijas. Pieteikt savu deju priekšnesumu iespējams līdz 2018. gada 20. aprīlim.

 

Festivāla nolikums 

Norises laiks: 27.04.2018., sākums plkst. 14.00

Norises vieta: Jaunpils pils zāle, Jaunpils

Uzdevums iestudēt līdz 4 min garu deju priekšnesumu vienā no disciplīnām:

  • Kustību priekšnesums: aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris u.c. kustību priekšnesumi;
  • Zaļās jostas vides priekšnesums, kura saturs vai izpildījums saistīts ar ekoloģiju un vides tematiku, piemēram, dejas uzveduma sižets veltīts vides problēmām, tiek izdejoti kādi procesi dabā, atainotas ekoloģiskas dabas jautājumi, vai arī uzvedumam nepieciešamie tērpi gatavoti no otrreizējām izejvielām, dabas elementiem utt.

 

Festivāla dienā Jaunpils pils pagalmā darbosies brīvā skatuve, radošās darbnīcas, videi draudzīgas izklaides un spēles. Dalībniekiem kā ierasts būs iespēja iziet ekskursijās pa pili un tās apkārtni pils dāmu pavadībā.

Dalībnieki festivālā startēs atbilstoši pārstāvētajai vecuma grupai – pirmsskolas vecuma grupā, 1. – 4. klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā, 10. – 12. klašu grupā vai mūžam jaunajā grupā. Dalībnieku pieteikumi tiek gaidīti līdz š.g. 20. aprīlim, sūtot pieteikumus uz e-pastu irenkom@inbox.lv vai zvanot festivāla organizatorei Irēnai Martuzānei pa tālruni 26464378.

Paralēli festivāla norisei paredzēta izklaidējoša programma, popularizējot videi draudzīgu un veselīgu dzīvesveidu. Dalībnieki tiks aicināti iesaistīties “Zaļā josta” organizētajās vides izglītības spēlēs, mācoties rūpēties par vidi un šķirot atkritumus.

Jaunpils kustību festivālu tradicionāli organizē biedrība „Kultūras laboratorija”, SIA „Zaļā josta”, kustību studija „MIks” un pašvaldības aģentūra „Jaunpils”, pulcējot simtiem dejotāju no visas Latvijas.

 

Papildu informācija:

Irēna Martuzāne

Tālr.: 2 6464378

E-pasts: irenkom@inbox.lv