Jaunumi 2018 /

Ventspils 1. pamatskolā norisināsies lekcijas par atkritumiem un to šķirošanu

Atpakaļ

Šodien, 28. februārī, Ventspils 1. pamatskolā norisināsies Ventspils pilsētas un novada ekoskolu kopīgs pasākums – Ekoziema. Tā laikā “Zaļā josta” speciālisti vadīs vides izglītības lekcijas par atkritumu tēmu, iepazīstinās auditoriju ar atkritumu šķirošanas pamatnosacījumiem, pārstrādei piemērotiem atkritumu veidiem, izskaidros atkritumu ietekmi uz vidi un cilvēka veselību, uzsverot to pareizas apsaimniekošanas nozīmīgumu.

Ekoziemas ietvaros Ventspils pilsētas un novada ekoskolas organizē pieredzes apmaiņas pasākumu, smeļoties idejas no kaimiņos esošām ekoskolām. Šogad Ekoziemas pasākuma laikā Ventspils 1. pamatskolu apciemos Ventspils 4. vidusskola, Pārventas pamatskola, Puzes pamatskola un Ances pamatskola.

 

Uzziņai:

“Zaļā josta” vieslekcijas par atkritumu šķirošanas tēmu norisināsies 28.02.2018. Ventspils 1. pamatskolā (Pļavas iela 27, Ventspils), sākums plkst. 10.30. Lekcijas norisinās semināru un lekciju cikla “Atkritumu šķirošanas nepieciešamība un pieejamība. Jaunākās tendences atkritumu apsaimniekošanā” ietvaros.