Jaunumi 2009 /

Videi draudzīgs preču zīmols „Zaļais pirkums”

Atpakaļ

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar Latvijas Tirgotāju asociāciju aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties kolektīvā preču zīmola „Zaļais pirkums” lietošanai.

Latvijas Tirgotāju asociācija ir izveidojusi jaunu preču zīmolu „Zaļais pirkums”, kuru lietot būs tiesīgi tikai videi draudzīgi uzņēmumi.

„Zaļais pirkums” ir kolektīvā preču zīme, ko izmanto tirgotāji, pakalpojumu sniedzēji un preču ražotāji/izplatītāji, lai atzīmētu preces un pakalpojumus, kuras ir visdraudzīgākās videi un ar vismazāko ietekmi uz vidi. Pie „Zaļā pirkuma” precēm pieskaitāmas preces, kas ražotas videi draudzīgā veidā.

Mūsdienās „zaļā domāšana” kļūst arvien populārāka iedzīvotāju vidū. Savukārt, draudzīga attieksme pret vidi ir gan Latvijas, gan ES politikas pamatā – tā ir ilgtspējīgas attīstības politika. Zīmola „Zaļais pirkums” patrons ir Vides attīstības ministrs Raimonds Vējonis.

Aicinām Jūs kļūt par kolektīvā preču zīmola „Zaļais pirkums” lietotājiem. Katra zīmola „Zaļais pirkums” turētāja reklāma un kopēji veidotā reklāma virzīs „Zaļā pirkuma” produktus tirgū, kā arī izcels „Zaļā pirkuma” zīmola lietotājus konkurentu vidū.

Kolektīvās preču zīmes nolikums

Uzņēmuma pieteikuma anketa

Produkta pieteikuma anketa