Jaunumi 2008 /

Vides izglītība pašiem mazākajiem „Multi rītu” ietvaros

Atpakaļ

Sākot ar šī gada septembri kino „Rīga” telpās reizi mēnesī norisinās „Multi rīti”, kad bērnus priecē īpaši atlasītas multiplikācijas filmu programmas par dabu, zvēriem un brīnumiem, kas notiek mežā, ar mērķi veidot bērnos saudzīgu attieksmi pret dabu jau no pašas mazotnes.

SIA „Zaļā josta” atbalstīja novembra „Multi rītu”, piedāvājot mazajiem skatītājiem noskatīties vides izglītības multiplikācijas filmu „Dāvana”, kurā bērniem viegli saprotamā veidā tiek mācīts rūpēties par vidi, šķirot atkritumus un izmest tos attiecīgajā dalīto atkritumu konteinerā.

Programmā tika iekļautas arī citas raibas multfilmas, dažas no kurām ar mīļumu atcerēsies mazo skatītāju vecāki, toties dažas – multfilmas no Igaunijas – Rīgā varēs noskatīties pirmo reizi.

Pirms seansa notika izdevniecības “Liels un mazs” jaunās grāmatas par Cūkmenu “Resnais svešinieks” izloze ar galvenā varoņa piedalīšanos, kā arī tikšanās ar Meža māti no Tērvetes dabas parka.

Mazo apmeklētāju atsaucība bija ļoti liela. Bērniem un viņu vecākiem ļoti patika iespēja sestdienas rītu pavadīt, baudot sirsnīgas un izglītojošas multiplikācijas filmas par dabu.